Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - jackbriggs - 08-01-2018 11:20

Konwersja jest pożałowania godna. Mam kilkanaście klików, ludzie mi nawet screeny wysyłają, że pobrali i uruchomili a i tak tylko clicki zlicza. No nie wiem co jest nie tak.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 08-01-2018 11:29

Byc moze wykonuja oferty nie tak jak nalezy, np pobieraja apki w ktorych trzeba przejsc samouczek lub wbic odpowiedni lvl. Moze sie tez zdarzyc tak, że wypełnili oferte juz wczesniej z lockera kogos innego.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 08-01-2018 11:31

Ogads tnie leady na 100%. U mnie na nowej niszy 2 osoby odblokowaly lockera, a mam 1 leada. Przez godzinę wpadaly mi dzisiaj leady normalnie i miałem konwersję 40-50. Od 2h mimo clickow mam 0 leadów.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - jackbriggs - 08-01-2018 11:39

Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, aczkolwiek na 100% coś jest na rzeczy. W sumie ciężko na razie powiedzieć co. Trzeba wspólnymi siłami badać sprawę Smile


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 08-01-2018 11:46

(08-01-2018 11:29)broofie napisał(a):  Byc moze wykonuja oferty nie tak jak nalezy, np pobieraja apki w ktorych trzeba przejsc samouczek lub wbic odpowiedni lvl. Moze sie tez zdarzyc tak, że wypełnili oferte juz wczesniej z lockera kogos innego.

No spoko, ale nie mówimy tutaj o pojedynczych przypadkach. Od paru dni(od problemów z delayem) spadła masakrycznie konwersja, mam godziny bez ŻADNYCH leadów, mimo, że często mam akurat najwięcej clicków. Dzisiaj od rana, pierwsze 20 clicków - zarobione 3.60$, kolejne 15 clicków - 0 leadów Wink Tak jak wcześniej miałem konwersję po 40% to teraz mam czasami 40%, a czasami 0-10%. Można to sobie tłumaczyć, wiadomo, że na 100 osób może nikt nie wypełnić oferty. Ja uważam, że te leady znikają, nie ważne czy Ogads sobie tnie prowizje(w co wątpie) czy mają jakieś problemy techniczne.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 08-01-2018 12:21

Nie sadze zeby cieli, przeciez dziennie wartosc wszystkich leadow uzytkownikow siega kilkudziesieciu tysięcy dolarow.

Sa dni lepsze, sa dni gorsze. Ja tez czasami mam konwersje 10-15% ale juz sie z tym pogodziłem.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - jackbriggs - 08-01-2018 12:55

Wpadło kilka konwersji przy jednoczesnym braku zmiany ilości klików. Czyli prawdopobnie jednak jakieś opóźnienia.


[Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Dziubek96 - 08-01-2018 12:56

Albo jeszcze jedna pusta stronę postawić co by liczyła viewsy i by były wiadomo czy liczba osób który przeszły na drugą stronę zgadza się z tą co jest na ogads

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - jackbriggs - 08-01-2018 13:04

Ha. Bit.ly mi zlicza i około o 1/4 mniej viewsów jest na Ogads. Ale mniejsza tam już naprawde z viewsami. Konwersja się musi zgadzać.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 08-01-2018 13:16

Nie tna wyświetleń, juz nie przesadzajcie ;x ja na kilkadziesiat wyswietlen lockera mialem tyle samo co wejsc w link bit.ly