Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - pspsga - 29-11-2017 20:07

Spokojnie , ja czekałem ponad 72h na akceptację konta Big Grin


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krzysiek349 - 29-11-2017 20:30

ktoś coś zarobił w ten sposób?


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 29-11-2017 20:53

Pare osob prosilo mnie o wykazanie zarobkow wlasnie ta metoda (konkretnie ta ktora jest pokazana na filmiku).
Pierwsze dwie linijki (na innym koncie jest kolejne $6k) od gory to aplikacja na ktorej zarabiam do dzisiaj, reszta to gry. Kazda kwota to inna nisza.





[Obrazek: zc_ss_2.jpg]


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krzysiek349 - 29-11-2017 21:23

@up

Nice ;D biorę się do roboty, żałuję, że nie mam cie jako polecającego w ogadsSmile


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - hubert2002 - 29-11-2017 21:33

a ile to Ci zajęło te zarobki?


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 29-11-2017 21:44

Zarobki od 1250$ w dol sa zbierane przez 1-2tyg. Oczywiscie nie licze tych nisz gdzie zarobilem jakies pare dolcow, to zazwyczaj jakies testy ktore zajmowaly 1 dzien. Te ~$10k ktore zarobilem na jednej aplikacji nalezy liczyc od 2016 czerwca wlacznie z kilkumiesieczna przerwa.
Czasami daje aplikacji "odpoczac" jesli jest w niej potencjal i zarobie kilkanascie lub wiecej dolarow w ciagu dnia/dwoch i wracam do niej po 2 tygodniach.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - hubert2002 - 29-11-2017 21:51

Nie mogę tego obrazka wstawić tego background on musi spełniać jakieś wymagania?


[Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - patrolpxd - 29-11-2017 21:57

Kompletuję sobie właśnie aplikacje które spełniają wymagania Smile Przez 4 dni będę je testować po ok 4-5h dziennie i dam Wyniki tutaj Smile Wszystko według porad i poradników autora Smile

Stay Tuned

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 29-11-2017 22:15

(29-11-2017 21:51)hubert2002 napisał(a):  Nie mogę tego obrazka wstawić tego background on musi spełniać jakieś wymagania?
Raczej nie musi. Na podgladzie background nie jest widoczny, najlepiej jak wejdziesz w swoj locker na telefonie, wtedy zobaczysz jak sie prezentuje w rzeczywistosci. Jesli dalej sie nie pojawia byc moze wybrales zly Theme.

(29-11-2017 21:57)patrolpxd napisał(a):  Kompletuję sobie właśnie aplikacje które spełniają wymagania Smile Przez 4 dni będę je testować po ok 4-5h dziennie i dam Wyniki tutaj Smile Wszystko według porad i poradników autora Smile

Stay Tuned

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


Trzymam kciuki Smile


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - hubert2002 - 29-11-2017 22:21

Theme 1 mam i się niestety na komórce też nie pojawia