Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 03-01-2018 20:34

[Obrazek: L0pZvxs.png]

Ktoś miał podobnie? Wczoraj to samo, po 20 jakoś nagle wysyp leadów z UK Big Grin A tak to cały dzień mam global, całkowicie pomieszane.

+ taki bonusik
[Obrazek: NDywzuY.png]
Już mi wpadają te Portale raz na jakiś czas ze Szwecji i UK, ciekawe jak z USA będzie, biorąc pod uwagę to, że tam więcej ofert jest


Znalazłem niszkę, dużo chatów, nawet dobra aktywność, wiadomości wyświetlają się wszystkim... A tutaj jakiś spamer z nickiem z Xmas na początku, z content lockerem skopiowanym żywcem z poradnika i "Gemsami" za 200zł, które nazwał "Crystals" na potrzeby wypalenia niszy bez zarobienia na niej...


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 04-01-2018 07:02

Takie pieniazki za oferte moga wpadac xd
[Obrazek: Screenshot_2018-01-04-06-59-32.png]


[Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - adiif1 - 04-01-2018 07:10

Na razie proboje ogarnac to wszystko bo 1 raz proboje tego sposobu zarobku na razie same wejscia ale nikt nir wykonuje pobran aplikacji ;/

Wysłane z mojego MI MIX przy użyciu Tapatalka

@Dobryachlopak pw


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 04-01-2018 07:40

Odpisalem na pw


[Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - adiif1 - 04-01-2018 07:52

https://niebezpiecznik.pl/post/powazna-dziura-w-procesorach-intela-albo-kupisz-nowy-albo-zwolnisz-o-30/

Takze raczej dosc wazne jezeli uzywamy emulatorow Smile
Uprzedzajac pytania
Kazdy intel / arm ma owa luke

Prawdopodobnie seria 10 bedzie pozbawiona bledu

Wysłane z mojego MI MIX przy użyciu Tapatalka


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - arthas1989 - 04-01-2018 18:11

Ma ktoś z Was może taką akcję, że używacie sobie NOX'a i nagle emulator nie widzi wciskanych znaków z klawiatury, a jednym wyjściem jest wyłącznie restart programu?

Znalazłem w necie kilka takich problemów, zastosowałem się do opisanych rad, ale u mnie wciąż to samo.. Macie jakiś pomysł? Smile


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 04-01-2018 18:14

U mnie baaardzo rzadko, więc się tym nie przejmuję.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 04-01-2018 19:44

Osobiscie sie z tym nie spotkalem. Byc moze dzieje sie tak bo PC jest zbyt obciazony i proces odczytywania znakow z klawiatury w emulatorze jest przymusowo zamykany, ale moge sie mylic.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Mateusz097 - 04-01-2018 20:41

Prawdopodobnie przeciożony komputer i właczony program lub antivirus w tle który przeciąza system. Przed właczeniem NOXA wyłacz aplikacje pasożerne lub zresetuj explore.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - lanyo - 05-01-2018 13:12

Panowie jaki sposób wypłaty jest najbardziej korzystny?