Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



[Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - adiif1 - 03-01-2018 12:06

Zreszta jezeli jest to bot na czat takze mozna ustawic limit fps na poziomie 6-8 aby wykonywala sie prosta akcja Smile
Pomoze nam to zoptymalizowac zasoby

Wysłane z mojego MI MIX przy użyciu Tapatalka


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 03-01-2018 12:09

Tu chodzi chyba o taki problem, że ten Nox w ogóle nie działa Tongue


[Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - adiif1 - 03-01-2018 12:11

Na vps malo ktory emulator zadziala bo one nie maja grafiki dedykowanej Smile

Wysłane z mojego MI MIX przy użyciu Tapatalka


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 03-01-2018 12:33

Co do moich problemow z emulatorem po pokombinowaniu przy Noxie udalo mi sie ogarnąć tak ,że nie crashuje i spokojnie mogę mieć odpalone 2 emulatorki i jeszcze przegladarke z youtubem fb itp ;d


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Lanserek - 03-01-2018 12:38

To macie jakieś inne rozwiązanie? Bo jak nie to pozostaje chyba jedynie kupić używane telefony hurtem, aby to skalować Big Grin


[Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - adiif1 - 03-01-2018 12:39

Vps z gpu
Dedyk z gpu
Ewentualnie proba instalacji stwrownika z fake id

Wysłane z mojego MI MIX przy użyciu Tapatalka


[Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - patrolpxd - 03-01-2018 12:39

Też się nad tym zastanawiałem ^-^ ewentualnie stawiać VPS na andoridy Smile

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - tkrzepinski - 03-01-2018 13:06

(03-01-2018 12:06)adiif1 napisał(a):  Zreszta jezeli jest to bot na czat takze mozna ustawic limit fps na poziomie 6-8 aby wykonywala sie prosta akcja Smile
Pomoze nam to zoptymalizowac zasoby

Wysłane z mojego MI MIX przy użyciu Tapatalka

po ustawieniu na 10fps pomija bardzo dużo tych prostych akcji.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 03-01-2018 13:13

Zależy jak prostą akcję ustawiasz. Jak tylko spamowanie na chacie to wystarczy nagrać to w zwolnionym tempie trochę Big Grin


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - GavlosQ - 03-01-2018 13:15

Wystarczy to nagrać przy 10 fpsach Smile