Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - luka600 - 02-01-2018 19:34

Kierujecie ofiary do lp>cl czy szkoda czasu?


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 02-01-2018 19:58

Szkoda czasu, no chyba, że znajdziesz pewna i długotrwałą niszę, ale nie wiem czy to zwiększy tak naprawdę zarobki Tongue


"Damer42" proszę odpuść, tylko nisze psujesz, zarabiasz coś w ogóle? PW jak tu zaglądasz...


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 02-01-2018 20:23

@[buba_483] Możesz już napisać.

@[DobryChlopak] Problem zdecydowanie leży po stronie PC, zbyt niska specyfikacja dlatego gry często ci crashują. Możesz, jeśli nie próbowałeś, zmienić w "Ustawienia -> Advanced Settings" ilość klatek na sekunde na jak najmniejszą, zrobisz to przy napisie "Frame settings".

@[duzybob26] Nie, wyślij mi na pw swoje ID konta.
Co do trafficu podczas świąt/dni wolnych to raczej nie jestem zdania, że jest znacząco większy niż w dni powszednie. Tutaj akurat skupiamy się na osobach z telefonami, a zazwyczaj znajdą pare chwil nawet w trakcie pracy lub nauki żeby zerknąć do gierki w którą grają.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 03-01-2018 11:46

Sposób na dodatkowe 10-20% od zarobków.

Tworzymy drugi taki sam locker, tylko zmieniamy wiadomość na coś typu "Verification failed" - informacja dla użytkownika, że zawiódł jego telefon, nie zaliczyło oferty itp., bądzcie kreatywni Tongue Z pierwszego lockera linkujemy oczywiscie do drugiego, a drugi do samego siebie. Pamiętajcie, żeby dać wtedy maksymalna ilość ofert w drugim lockerze. Smile


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Lanserek - 03-01-2018 11:53

Próbował ktoś odpalać Noxa na vpsie?

Nie chciało mi się marnować swojego lapka na spam także od razu zakupiłem 2 vpsy jeden za 7 $, a drugi za 90 zł i na obu Nox nie odpala wyświetla się komunikat o starej karcie graficznej za to inne emulatory odpalają normalnie.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 03-01-2018 11:54

Dlatego ja najpierw zbieram informacje, bede probowal za jakis czas. Jakie te VPSy kupiłeś? Jaka wersje Windowsa na nich masz?


[Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - patrolpxd - 03-01-2018 12:00

Na win server 2012 r2 nie działa... Też nie wiem w czym problem :/

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


[Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - adiif1 - 03-01-2018 12:01

Jak to w czym problem Big Grin
Myslales ze zarobisz kokosy?
Nie masz tam dedykowanego gpu i tu jest problem czesto gesto xeony nie maja grafiki Smile
Tym bardziej na vps

Wysłane z mojego MI MIX przy użyciu Tapatalka


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 03-01-2018 12:01

No właśnie tak gdzieś wyczytałem i dobrze, że to potwierdziliście. Czas zainwestować w 2016 Wink


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Lanserek - 03-01-2018 12:04

(03-01-2018 11:54)Xanter98 napisał(a):  Dlatego ja najpierw zbieram informacje, bede probowal za jakis czas. Jakie te VPSy kupiłeś? Jaka wersje Windowsa na nich masz?

https://www.ovh.pl/vps/vps-cloud.xml - środkową wersje: Windows Server 2012 R2 Standard Edition (wersja 64-bitowa)

oraz

https://www.seoclerk.com/vps-webhosting/526868/Provide-Renewable-Windows-VPS-Along-1GB-Ram