Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



[Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - patrolpxd - 02-01-2018 19:07

Pokombinuj może z ustawieniami noxa Smile Zmniejsz ram + procek może pomoże

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 02-01-2018 19:11

Właśnie sprawdziłem ustawienia mam na Low
CPU 1
Memory 768

Proc ma 4 rdzenie a tak świruje nie wiem będę chyba musial formata trzasnąć


[Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - patrolpxd - 02-01-2018 19:12

Uuu no to malutko :/ To nie wiem w sumie co Ci poradzić ://

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 02-01-2018 19:13

Nie wiem może ma tak jakby za mało tej pamięci i się przez to wiesza Big Grin. Zmniejszylem jeszcze rozdzielczosc Noxa ,ale wątpie ,że to pomoże ;d


[Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - patrolpxd - 02-01-2018 19:14

A jakbyś dał mu 1gb ramu? Popatrz w menadżerze jak wygląd u Ciebie kwestia obciążenia pamięci przy uruchomionym noxie i spróbuj mu dodać do 1024

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 02-01-2018 19:17

Ustawiłem właśnie akurat dokładnie tak jak mi napisałeś ;d z tego co widze no to chodzi tak samo płynnie jak wcześniej bo o dziwo jego nie ścinało tylko w losowych momentach wyskakuje komunikat program nie odpowiada. Będę testować i dam znać czy zawiesza


[Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - patrolpxd - 02-01-2018 19:18

U mnie na takich ustawieniach wszystko hula więc powinno być ok

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 02-01-2018 19:22

Ty jednego tylko nocą masz opałowego?


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - GavlosQ - 02-01-2018 19:22

Ja smigam na 256 ramu i działa ^^ może to wina neta też


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 02-01-2018 19:23

Tak na jednym w 10h mniej wiecej zgarnialem 30-40$ przez 3 dni i dlatego tak mnie to boli ze nie moze isc 24/7 + mam inne gierki ktore testowalem i dają też spory dochód. Net raczej nie bo mam światłowody i neta jak wywala to raz na pół roku xd