Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 01-01-2018 16:42

67$, zacząłem dopiero pod koniec Big Grin

Cel na styczeń to 500$, żeby wypłacić na konto, ale coś czuję, że więcej wpadnie ;D


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Niskieskladki - 02-01-2018 01:27

Jaki emulator androida androida polecacie?


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 02-01-2018 01:52

Nox wypada najlepiej ze wszystkich, praktycznie wszystkie aplikacje na nim odpalają i najmniej zżera CPU + bardzo proste macro.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Niskieskladki - 02-01-2018 02:11

A właśnie, bo trochę nieogarem jestem w tym temacie. Bardzo obciąża komputer? I ile waży?


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 02-01-2018 02:26

Każdy emulator bardzo obciąża komputer, ale Nox wypada najlepiej z mojego doświadczenia.

Niszka Clash of Clans - przy zmianie języka zmienia się nam chat na którym jesteśmy(przy zmianie English > German > English dostajemy dwa inne chaty angielskie). Może ktoś wykorzysta, ja zrobiłem 0.22$ w jakieś 3h i mi się odechciało. Słyszałem też, że tworzac konto i laczac sie przez ip z USA dostaniemy amerykanów na chacie.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 02-01-2018 12:25

Nox jest najbardziej wydajny przynajmniej w moim odczuciu.


[Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - adiif1 - 02-01-2018 12:50

Napisalem na pw prosze o odpowiedz Smile
Problem z zalozeniem konta ogads

Wysłane z mojego MI MIX przy użyciu Tapatalka


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 02-01-2018 13:30

Dzieki za upomnienie. Wyslalem juz odpowiedz zwrotna.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - GavlosQ - 02-01-2018 15:30

Ale slabiutko dzisiaj, koniec świąt wszyscy w szkołach


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 02-01-2018 15:41

u mnie to samo jak wczoraj jeszcze dniowka prawie 40$ to do tej pory ledwo 10$ uzbierane :/