Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Stworkowaty - 31-12-2017 14:20

https://play.google.com/store

Proszę. xD


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - kuman_project - 31-12-2017 14:22

Rozumiem nie ograniczacie się tylko do gier ? Smile Czy zle uwazam ?


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Cencik16 - 31-12-2017 16:11

Kuman nie tylko gry, ja polecam jak chcesz gry to rpg z czatem globalnym.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 31-12-2017 17:26

Ja na RPG z global chatem miałem słabe wyniki. Gier nie szukam na Google Play w ogóle prawie, ewentualnie po podobnych jak już coś znajdę. Chat z wieloma kanałami najczęściej jest słaby, jeden global chat lepiej działa, bo na kanałach często nie znajdziesz dobrych. Ogolnie ja szukam gier gdzie waluta odgrywa duża rolę, czyli takich, gdzie grasz żeby coś zdobywać, a nie pograć albo wbić lvl Smile
Zależy jakie kwoty Cię interesują, można oczywiście 10 gier odpalić po 2-3$


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - kuman_project - 31-12-2017 17:28

Xanter98 a zdradzisz w jaki potencjalny sposób inny niż podany w poradniku poszukujesz owych gier ? Tongue


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 31-12-2017 18:50

W internecie Big Grin Nie zdradzę sposobu, bo natkniemy się na te same gry Wink Ale w sumie nic oryginalnego, wystarczy trochę pomyśleć. I tak nie idą mi jakoś dobrze te poszukiwania, bo na razie jedną grę mam co 15-20$ dziennie jakoś jest, a reszta to były takie, gdzie raz na jakiś czas coś wpadało. Teraz jedną mam, co ma duży potencjał, ale dopiero zabieram się za testy Big Grin

Też macie taki wielki stosunek wejść w link do wyświetleń? Big Grin 130 impressions, 110 clicks O.o


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - gugson - 31-12-2017 20:48

Widzę, że spora część tutaj się skupiła tylko na metodzie autora i zero już własnej inicjatywy..
Szukajcie też leadów tam gdzie gracze danej gry wchodzą, fora tematyczne danej gry itd.. ?
Zarobki wzrosną na pewno Wink

Zresztą samo społeczeństwo tutaj wiele sobą jak widać nie reprezentuje, skoro autor tematu ma tylko pare łapek w góre..


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 31-12-2017 21:46

Idź reprezentować swój wielki poziom gdzieś indziej, nikogo nie obchodzi Twoja opinia.

Nie wiem co się dzisiaj stało, ale w 3h mam 21 klików i jedną konwersję (5%) = 0.23$... Czyżby Ogads zamulał? Ktoś też ma taką sytuację czy po prostu taki niefart na małej liczbie klików?

Tak btw. super niszka okazała się być super niszką przez chwilę. Już chyba podczas nagrywania macro dostałem shadow bana na chat, wpadły 2$ i umarło Tongue A nabijanie lvla na chat niestety trochę zajmuje, może spróbuję kiedyś jeszcze raz, może powinienem spamować różnymi tekstami? Nie wiem


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 01-01-2018 14:58

Który to "Admin2018" w Castle Clash? Nie zarobisz w ten sposób, skopiowałeś 1:1 content locker broofiego, Twoja wiadomość śmierdzi scamem na kilometr i jeszcze oferujesz miliony :C

Jak komuś się chce wbijać 16 lvl na chat(róbcie fooda za 75k) dla jakoś 1$ dziennie to spróbujcie w Monster Legends Wink


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - GavlosQ - 01-01-2018 16:26

Jak tam Wasze statystki za grudzień? Big Grin