Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - twardy - 29-12-2017 19:02

Zaplac albo szukaj nowej gry?


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - gugson - 29-12-2017 19:05

(29-12-2017 18:52)Doom napisał(a):  W niektórych grach można wysłać tylko kilka wiadomości, za kolejne trzeba płacić. Macie na to jakiś sposób?

@[Doom]
Zbieraj walute w grze i wymieniaj na wiadomości, takie gry najczęściej najlepiej zarabiają. Druga opcja to po prostu zapłacić Smile


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 29-12-2017 19:15

Zaczalem pisac wczesniej post, nie wiem co sie stalo, ze sie nie dodal.
Odpowiedz na twoje pytanie tkrzepinski przewijala sie juz w watku, wiec zwiezle - nie ma sensu wylaczac tych ofert. Co do odpowiadania na wiadomosci, kazdy kto zada mi pytanie na ktore odpowiedzi nie ma w poscie glownym otrzyma ode mnie odpowiedz bezposrednio. Nie odpisuje rowniez na pytania jesli nie mam czasu, ignoruje albo odkladam na dalszy plan pytania o tresci "czy oplaca sie testowac ta gre".

@[Xanter98] Mowisz o wbudowanym makro na Noxie? Nie ma takiej opcji z tego co mi wiadomo, ale mozesz sciagnac na PC jakikolwiek autoclicker z opcja opoznionego wlaczenia i ustawic go tak zeby kliknal przycisk "Play" po okreslonym czasie.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Doom - 29-12-2017 19:21

(29-12-2017 19:02)twardy napisał(a):  Zaplac albo szukaj nowej gry?

Brak mi słów na Twój komentarz...


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 29-12-2017 21:55

Też wam wyskakuje taki błąd "DataTables warning: table id=table_lockers - Ajax error. For more information about this error, please see http://datatables.net/tn/7" podczas ładowania tabelki z content lockerem? Ciagle w tabelce pisze loading i nic sie nie pojawia.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - fortyy - 29-12-2017 23:10

(29-12-2017 21:55)DobryChlopak napisał(a):  Też wam wyskakuje taki błąd "DataTables warning: table id=table_lockers - Ajax error. For more information about this error, please see http://datatables.net/tn/7" podczas ładowania tabelki z content lockerem? Ciagle w tabelce pisze loading i nic sie nie pojawia.

Mam to samo


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Oszolom - 29-12-2017 23:39

Też mam ten sam problem :/ pobawię się z rozwiązaniem jutro a tak na uboczu na grach mobilnych robi sie już taki cyrk że tam gdzie spamowałem walutą około 2000 coinów w danej grze i wpadało około 30$ dziennie dziś postawiło tam bota dwóch GENIUSZY z których jeden oferuje 22k a drugi 30k Big Grin gierka już spalona chłopcy szybko spalą sobie grunt pod nogami i taki będzie finał Pozdrawiam gamoni którzy zaczynają spamować w tej samej grze w której ewidentnie widać już spamera Smile


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Pasza dla konia - 30-12-2017 00:17

(29-12-2017 23:39)Oszolom napisał(a):  Też mam ten sam problem :/ pobawię się z rozwiązaniem jutro a tak na uboczu na grach mobilnych robi sie już taki cyrk że tam gdzie spamowałem walutą około 2000 coinów w danej grze i wpadało około 30$ dziennie dziś postawiło tam bota dwóch GENIUSZY z których jeden oferuje 22k a drugi 30k Big Grin gierka już spalona chłopcy szybko spalą sobie grunt pod nogami i taki będzie finał Pozdrawiam gamoni którzy zaczynają spamować w tej samej grze w której ewidentnie widać już spamera Smile

Takie to jest Januszowe myślenie- zaoferuje więcej fake waluty to wiecej zarobie. To nic, że nagle zaczyna spamować 5 osób w jednej gierce i wiecej jest wiadomosci botów od graczy. Metoda jeszcze niedawno miała duzy potencjał, teraz jest to walka kto puści więcej wiadomości na czacie beka


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 30-12-2017 02:03

No coz. Dziwie sie, ze niektore osoby ktore otrzymaly darmowy sposob na zarobek znikomym wysilkiem maja do mnie pretensje, ze gry im sie zbyt szybko wypalaja. Ja ten poradnik udostepnilem z dobrym zamiarem, zaoferowalem wam moją merytoryczna wiedze calkowicie za darmo, jak sie okazuje po wynikach wielu osob bardzo wartosciowa wiedze. To jest kpina z waszej strony ludzie, ze zarzucacie mi cokolwiek i oczekujecie niewiadomo jakich cudow ode mnie. Ja sie wobec niczego nie zobowiązywalem ludzie, odpisuje na 99% wiadomosci jakie dostaje na pw i gg, koniec roku sie zbliza, swieta, nie swieta, czas wolny od codziennego zycia i czytam wiadomosc, ze robie ludzi w kulki bo nie dostali odpowiedzi na pw w ciagu godziny.

Ciesze sie jednak niezmiernie - i to dla mnie najważniejsze - ze sa ludzie ktorzy wykorzystuja wiedze i moje wsparcie w jak najlepszy dla siebie sposob, dojrzeli do tego aby zarabiac pieniadze przez internet i wiedza, ze wlasne zaangazowanie, myslenie i odrobina kreatywnosci odbija sie lepszymi rezultatami niz przerysowywanie kontur.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 30-12-2017 04:38

Właśnie znalazłem niszkę, w 2h zrobiłem 3,5$ na full automacie - rynek jest wielki, musicie wyjść poza schematy i szukać tam, gdzie na pierwszy rzut oka nie widać potencjału. Najciemniej jest pod latarnią, w moim przypadku się to sprawdziło.

Nisza oddana.