Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - xTKSD - 28-12-2017 11:11

Hejka, ogarnia ktoś jak wygląda +/- stawka dla Polaków w ogads? Smile


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Stworkowaty - 28-12-2017 11:15

~20 centów.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - GavlosQ - 28-12-2017 11:15

Około 0.20


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 28-12-2017 11:40

Za zainstalowanie apki 20 centów, ale ostatnio na przykład była oferta na IOSa za 40 centów. PINy do 4$ sięgają.

Pamiętaj, żeby te za 3-4 centy wyłączyć, bo tylko kasę będziesz tracił Wink


Każda nisza podana tutaj publicznie jest wypalana w chwilę ;D


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - dawid813 - 28-12-2017 18:45

(27-12-2017 17:57)Xanter98 napisał(a):  A jakoś ustawiałeś specjalnie te nocy pod oszczędzanie procesora? Bo u mnie przy czterech netflixa bym nie obejrzał
Zmieniłem w ustawieniach jedynie ram z 1,5 do 1024 MB


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Cencik16 - 28-12-2017 19:14

Nie potrzebnie na taką skalę, się podzielił tym autor, spadło mi masakrycznie, nawet już nie robię tego, bo co chwilę na chatach kogoś takiego widzę. XD
Mogłeś chociaż to sprzedać albo udostępnić na wtajemniczonych.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 28-12-2017 19:38

Sa osoby ktore dalej za pomoca (nie wiem czy pośrednio czy bezposrednio) tego poradnika wyciagaja po 50$ dziennie i ich zarobki z dnia na dzien sa coraz lepsze. Duzo osob rowniez zaczyna przygode z CPI z moim poradnikiem i pozniej wpadaja na wlasny pomysl, i glownie do tego celu stworzylem ten tutorial, zeby nakierowac osoby nowe oraz ludzi ktorzy nie mieli pomyslu na zarobek tak aby w przyszlosci wykorzystali moje rady udzielone osobiscie jak i te w poradniku w inny sposob.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 28-12-2017 19:43

Myślę, że najlepszą opcją byłoby usunięcie tego, ewentualnie dodanie na jakiś czas w przyszłości. Problemem nie jest to, że dużo osób to robi, ale jak robią. Spam co 5 sekund linkiem do marnego LP psuje rynek, a takie osoby najczęściej maja słabe wyniki i albo poprawiają sposób, dopytuja się, albo rezygnują. A poradnik komentowany codziennie sprawia, że codziennie napływają nowe osoby. Czasami jak wchodzę na grę to nawet 3 boty naraz spamują i to co chwilę, w content lockerze słynne 13/50, efekty pewnie marne.

Niedługo jak twórcy zobaczą, że spam jest na taką skalę to wprowadza jakieś zabezpieczenia i nikt nie zarobi.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - GavlosQ - 29-12-2017 00:01

Poradnik jest spoko ale tak jak broofie napisał, trzeba być dociekliwym i próbować, dniowka 50$ wpadnie z placem w nosie, nawet bez doświadczenia ALE z pomysłem cierpliwością i kreatywnością Big Grin


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Ja Łukasz - 29-12-2017 00:45

broofie priv jak możesz Big Grin