Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 27-12-2017 00:06

(26-12-2017 20:23)lanyo napisał(a):  Siema Pany Big Grin pytanie mam, wypłacał już ktoś na ogads? wypłacacie na paypal/payonner/konto bankowe? Chciałbym się dowiedzieć co jest bardziej opłacalne na co najlepiej wypłacać, jak wyglądają prowizje na pp i na koncie bankowym, jaka opcje polecacie Smile z góry dziękuje za szczegółowe informacje. Pozdrawiam!
Ja wypłacam na paypal bo prowizja jest znikoma. Na stronie Paypalu masz tabelę prowizji.
Wypłacając na konto bankowe zapłacimy duzo więcej bo kilkadziesiąt $, więc dla mnie to słaba opcja.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 27-12-2017 11:49

Do wszystkich, którzy używają Memu - przy 2 odpalonych emulatorach zacinało się wszystko, odpaliłem 3 Noxy i mogę korzystać normalnie z komputera przy tym Tongue


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 27-12-2017 12:26

Jaki masz procesor i ile ramu w pc? Jakie masz użycie procesora przy korzystaniu z 3 noxow i przegladarki? ;d


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 27-12-2017 12:43

Procesor intel Core i5-7200U 2,70GHz, ramu 8GB.

Teraz mam odpalone 2 Noxy bo mi jedna gierka nie poszła, ale jeden Nox na 60 fpsach mi zżera 20-25% CPU ,a RAMU z 300-400MB. Przy trzech Noxach coś tam jednak było czuć, ale przy dwóch nie czuję różnicy jak korzystam z przeglądarki. Przy dwóch Memu odpalonych już praktycznie nie mogłem korzystać z komputera.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - dawid813 - 27-12-2017 16:52

(27-12-2017 12:43)Xanter98 napisał(a):  Procesor intel Core i5-7200U 2,70GHz, ramu 8GB.

Teraz mam odpalone 2 Noxy bo mi jedna gierka nie poszła, ale jeden Nox na 60 fpsach mi zżera 20-25% CPU ,a RAMU z 300-400MB. Przy trzech Noxach coś tam jednak było czuć, ale przy dwóch nie czuję różnicy jak korzystam z przeglądarki. Przy dwóch Memu odpalonych już praktycznie nie mogłem korzystać z komputera.
Mam podobną specyfikację do ciebie , mam odpalone 4 emulatory noxa w tle i mogę sobie oglądać np. netflixa
Przesiadłem się z memu bo używałem ich na początku ale nox emulator o niebo lepszy Smile


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 27-12-2017 17:57

A jakoś ustawiałeś specjalnie te nocy pod oszczędzanie procesora? Bo u mnie przy czterech netflixa bym nie obejrzał


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - GavlosQ - 27-12-2017 22:34

Mam taką samą specyfikacje i bylem w stanie max 14 odpalać


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Shejker - 27-12-2017 22:58

(26-12-2017 20:25)Chorzi53 napisał(a):  to i ja wjadę z pytaniem, normalnie dziś wam przechodziły contentlockery? próbuję już od rana stworzyć,wszystko git - klikam create a na liście jak nie było nic tak dalej nie ma

Wyłącz adblocka.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Sznuk - 27-12-2017 23:01

Siema mam pytanie. W niektórych grach aby uzyskać dostęp do czatu trzeba coś w grze "osiągnąć". Opłaca się poświęcić troche czasu aby odblokować czat w takiej grze czy lepiej z góry ją odrzucić?


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - itolek100 - 28-12-2017 06:58

(27-12-2017 23:01)Sznuk napisał(a):  Siema mam pytanie. W niektórych grach aby uzyskać dostęp do czatu trzeba coś w grze "osiągnąć". Opłaca się poświęcić troche czasu aby odblokować czat w takiej grze czy lepiej z góry ją odrzucić?
Nikt Ci nie powie czy się opłaca czy nie. To zależy ile ludzi jest aktywnych na czacie. Jeśli gra ma potencjał i widzisz to, to oczywiście warto. Smile

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka