Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 26-12-2017 11:38

Ja dalej na MEmu play musze sobie tego Noxa ogarnac on chyba mniej obciaza proca. Przy jednym emulatorze uzytkowanie kompa jest jeszcze w miare typu youtube jakis facebook ,ale jak juz dwa sie odpali to nie ma mowy o odpaleniu przegladarki i czesto sie w sumie zawieszają emulatorki i wywala gry . Gdzie jest opcja odpalenia Noxa wiele razy? Wink


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - GavlosQ - 26-12-2017 11:39

[Obrazek: Screenshot_2017-12-26-11-37-20.png]


Święta święta i po świętach :-D


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 26-12-2017 11:41

Gratki musisz miec jakas konkret nisze tak z ciekawosci na gierkach zarabiasz czy cos innego? ;d


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Chorzi53 - 26-12-2017 11:56

Niesamowita konwersja, wow


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - gugson - 26-12-2017 12:44

Przygotuje teraz strony i zobacze czy coś zdziałam z google. Na spamie za bardzo zarobek mnie nie interesuje, bo trzeba sie tylko orobić, a i tak za dużo nie wpada.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Mateusz097 - 26-12-2017 16:41

Jak tu zacząć zarabianie w serwisie ogads?


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - twardy - 26-12-2017 16:42

Przeczytac pierwszy post w temacie?


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - gugson - 26-12-2017 16:57

Łapcie gierke na 5-10 $ z jednego konta google play. Castle Clash - wysylanie wiadomosci na czacie globalnym kosztuje 50 gemsów. Wiec info o gemsach ze strony daje dobry wynik. ze startu w grze otrzymamy okolo 200 gemsow na 4 wystarczy Smile pare $$ zbierzemy Smile Jak sie Wam przydalo łapka w góre Big Grin


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Lanserek - 26-12-2017 17:06

Castle clash jest reklamodawcą na ogads także myślę, że developerzy tej gry nie będą zbyt zadowoleni gdy zobaczą spam pochodzący z sieci z którą sami współpracują.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Mateusz097 - 26-12-2017 17:09

A co warto promować?
Jestem tu początkowy...