Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 28-11-2017 14:24

Odpisane Smile Dzisiaj postaram się wysłać swoim refom filmik gdzie pokazuje działanie emulatora i bota na konkretnej grze.


RE: [Update] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - fusek - 28-11-2017 14:43

Ciekawy poradnik. Mozna sie w ogads przepisac pod Ciebie?


RE: [Update] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - twardy - 28-11-2017 14:47

Napisz do Boba (Bena*). Tak w ogole to promocja "nudli" w ogads jest zabroniona (tak btw tylko).


RE: [Update] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 28-11-2017 15:10

(28-11-2017 14:43)fusek napisał(a):  Ciekawy poradnik. Mozna sie w ogads przepisac pod Ciebie?

Jest taka możliwość. Odezwij się na skype do ben.ogmobi i poproś o podpięcie się pod ID 13077 (oczywiście w j. angielskim Smile)
(28-11-2017 14:47)twardy napisał(a):  Napisz do Boba. Tak w ogole to promocja "nudli" w ogads jest zabroniona (tak btw tylko).
Zgadza się. Promowanie nagich fotek w lockerach jest zabronione, jest zabronione jak wszystko inne. Typowy zapis w regulaminie aby reklamodawcy się nie czepiali, a na dobrą sprawę promować można wszystko, więc nie należy przejmować się ostrzeżeniem Wink


RE: [Update] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Dante_/ - 28-11-2017 15:44

Cytat:Promowanie nagich fotek w lockerach jest zabronione, jest zabronione jak wszystko inne. Typowy zapis w regulaminie aby reklamodawcy się nie czepiali, a na dobrą sprawę promować można wszystko, więc nie należy przejmować się ostrzeżeniem Wink

No właśnie, jest zabronione i jest o tym zapis, więc jeżeli jakiś reklamodawca doczepi się to OGads nie będzie Ciebie broniło, ponieważ nie przestrzegałeś regulaminu=blokada konta=brak wypłaty.

Można porównać do sub sms, ludzie promowali przeróżnie domki letniskowe, biedronki, pudziany, etc., ale jak się doczepili to osoba promująca odpowiada.

Więc, najlepiej nie promować nudes'ów wprost w content locker.

@Edit
Tak wgl to ten "poradnik" przemienił się trochę w sposób na pozyskanie reflinków, poradnik=reflink.


RE: [Update] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 28-11-2017 15:47

To zapytam może inaczej. Jakie masz doświadczenie z ogads? Ile tam zarobiłeś?
Tak się składa, że ja z ogads jestem już kilka lat. Promowałem wiele rzeczy, a kwoty wyciągnięte na nudesach są u mnie pięciocyfrowe. Nigdy nie dostałem ostrzeżenia ani nie miałem przez to problemów.


RE: [Update] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Dante_/ - 28-11-2017 15:50

(28-11-2017 15:47)broofie napisał(a):  To zapytam może inaczej. Jakie masz doświadczenie z ogads? Ile tam zarobiłeś?
Tak się składa, że ja z ogads jestem już kilka lat. Promowałem wiele rzeczy, a kwoty wyciągnięte na nudesach są u mnie pięciocyfrowe. Nigdy nie dostałem ostrzeżenia ani nie miałem przez to problemów.

Tak długo na OGads ( OGmobi ) jak Ty nie jestem, ale to, że nie otrzymałeś ostrzeżenia to nie oznacza to nie możesz go otrzymać w przyszłości.

@Edit
Nie mam zamiaru się "kłócić", tylko po prostu chciałem Ciebie "ostrzec", ponieważ nie wiadomo jakie mogą być konsekwencje.


RE: [Update] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 28-11-2017 15:56

Nie musiales tego robic, ale dzieki Smile Wiem jak i na jakiej zasadzie dzialaja ludzie w OGads i jakie podejscie maja do tego moderatorzy. Mysle, ze tematu nie ma co dalej ciagnac.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - hubert2002 - 28-11-2017 22:59

Stworzyłem konto z linku Big Grin


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Stworkowaty - 29-11-2017 12:30

A ja czekam i czekam na aktywację ...