Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 23-12-2017 17:50

@[krzysiek349] Sprobuj z emulatorem o ktorym napisalem nizej Wink
Zalecam wyprobowanie emulatora Nox. Ma wbudowane makro, mozna bez problemu zmienic IMEI i inne dane, wiec jesli dostalismy bana mozemy nadac naszemu urzadzeniu kompletnie inny identyfikator. Rowniez posiada duzo opcji jesli chodzi i wydajnosc.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krzysiek349 - 23-12-2017 19:20

@up

Dziekuje za info, przyda się na pewno Smile
@edit

właśnie zauważyłem, że nox działa na macu ;D extra, bo emulator na systemie windows (na macbooku) dawał rade z max 3 grami jednocześnie. A teraz może uda się ze dwa razy tyleSmile

Jakoś próbuje działać,
[Obrazek: Screenshot_20171223-191828.png]
Dzisiaj efekt 5h. Jedna gra, 3 serwery jednoczneie

Nie mogę znaleźć gry która ma czat, który odwiedza duża liczba osób xd


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 23-12-2017 21:16

Na screenie poniżej gdzie zmienić numer IMEI (przydatne jeśli dostaliśmy bana na identyfikator) oraz ikonka wbudowanego macra w emulatorze Nox.
[Obrazek: dla_zc.jpg]


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krzysiek349 - 23-12-2017 21:54

Ten nox to świetna sprawa, praca skrócona czasowo 5 x. Szkoda że multi nie działa na macu. A mój Windows nie jest w stanie odpalić więcej jak 3 jednocześnie.. Ehh a 32 serwery do ogarnięcia xD

Ile wy dajecie radę odpalić na raz?
[Obrazek: Screenshot_20171224-004002.png]
Tak kończę dzisiejszą walkę Smile


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - gugson - 25-12-2017 16:32

Da radę cos zrobić z tymi stawkami typu 0.03 ?? Bo mi samymi takimi sypie praktycznie.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 25-12-2017 17:25

Odznacz te oferty po prostu


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 25-12-2017 17:28

Nie warto odznaczac tych ofert bo jeśli wpadaja nam leady za 0,03$ to oznacza, ze nie ma innych ofert aktualnie dla tego kraju. Wiec koniec koncow lepsze te pare centow niz nic.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - gugson - 25-12-2017 17:31

Troche lipa badać każdy kraj po kolei i sprawdzać, czy czasem nie zrobie tak, że nie zostanie żadna oferta na dany kraj.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 25-12-2017 17:35

Dlatego jest opcja podczas tworzenia lockera jak ustalenie minimalnej granicy wynagrodzenia, ktora dziala tak, ze jak ustawimy granice na np 1$ to w lockerze wyswietla sie oferty tylko powyżej tej wartości oczywiscie jesli takowe beda. Jesli nie znajdzie takich ofert to wyswietla sie pozostale ponizej 1$.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krzysiek349 - 25-12-2017 17:36

Ja odznaczyłem te oferty bo sprawdziłem, że są oferty po 31 centów dla wręcz każdego kraju. I odkąd odznaczyłem to wpadają tylko te ponad 31 centów, wcześniej miałem z 10 leadow po 0.03... Bezsensowne nic nie warte leady.