Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - gugson - 22-12-2017 15:35

Podałby ktoś jakiś sposób na założenie konta na ogads?
Założyłem, ale podanie odrzucone.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Chorzi53 - 22-12-2017 16:35

Ja wpisałem w 3 kroku że będę na różnych socialach tworzył turtoriale do pobrania i przeszło


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - gugson - 22-12-2017 17:59

Wysłałem ponownie próbę rejestracji, zobaczymy jaki będzie rezultat.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 22-12-2017 23:16

Dzisiaj z okazji nadchodzących świąt zostały zrealizowane wypłaty za przeszły tydzień Wink


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - gugson - 23-12-2017 12:05

Zlicza Wam wejscia kliki na bieżąco? Czy coś sknociłem?


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krzysiek349 - 23-12-2017 14:08

Nie jest tak łatwo musze przyznać Big Grin co znajdę grę to po wysłaniu kilku wiadomości nagle ludzie przestają wbijać w link(raptem kilka wejdzie i koniec), więc domyślam się, że dostaje blokade na chat i moich wiadomości inni gracze nie widzą;P. 8 gra z rzędu takie zabezpiecznie ma ;d


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - gugson - 23-12-2017 14:19

(23-12-2017 14:08)krzysiek349 napisał(a):  Nie jest tak łatwo musze przyznać Big Grin co znajdę grę to po wysłaniu kilku wiadomości nagle ludzie przestają wbijać w link(raptem kilka wejdzie i koniec), więc domyślam się, że dostaje blokade na chat i moich wiadomości inni gracze nie widzą;P. 8 gra z rzędu takie zabezpiecznie ma ;d

A jak zarobki? Jakieś leady wpadły?
I ogółem to nie ograniczaj się do promocji bezpośrednio w grze..


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Mateusz097 - 23-12-2017 14:21

A mi ciągle odrzucają prośbe o konto?


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - GavlosQ - 23-12-2017 14:43

Za przysłowiową dyszke mogę oddać fajna nisze Big Grin bo komputer mi nie wyrabia juz


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - krzysiek349 - 23-12-2017 14:52

(23-12-2017 14:19)gugson napisał(a):  
(23-12-2017 14:08)krzysiek349 napisał(a):  Nie jest tak łatwo musze przyznać Big Grin co znajdę grę to po wysłaniu kilku wiadomości nagle ludzie przestają wbijać w link(raptem kilka wejdzie i koniec), więc domyślam się, że dostaje blokade na chat i moich wiadomości inni gracze nie widzą;P. 8 gra z rzędu takie zabezpiecznie ma ;d

A jak zarobki? Jakieś leady wpadły?
I ogółem to nie ograniczaj się do promocji bezpośrednio w grze..

Zarobki to mam zarobione 3$, a wejść niecałe 40 xd (tak, z każdej gry wyciągam kilka klików ;P). Konwersje mam dosyć dużą, ponad 30%. Przygotowuję ładną bramkę w ogads i zaczynam promować, najpierw ręcznie na czacie w grze, po chwili załączam bota i tak z 20 minut max bo później ban na czat, a jeszcze nie znalazłem pomysłu jak to rozegrać lepiej.