Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Stworkowaty - 20-12-2017 19:13

Chciałem dobrze, jeżeliby ludzie nie psuli rynku to każdy by zajął inny channel i każdemu by wpadło pare dolarów. Big Grin


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 20-12-2017 19:30

Wbiłem na ta gierke na chwile zobaczyc co tam sie dzieje fajny chat rozno językowy mozna bylo cos wyciagnac jeszcze tak jak piszesz ale ludzie napierdzielali jak wsciekli i wiekszosc ludzi obczailo o co chodzi. Tak na prawde jak kazdy sie rzuci na jedna gierke to nie ma szans zeby cos wpadlo. Probowalem cos tam ugrac ,ale nic nie pyklo odrazu zmienilem gre, ale powiem Ci Stworkowski ze na poczatku jak ją wyczailles musialo Ci sporo wpasc Tongue


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 20-12-2017 19:34

Dlatego niszami nie można dzielić się publicznie, lepiej by na tym ludzie wyszli, gdybyś sprzedał 5 sztuk po symbolicznej dyszce Wink


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 20-12-2017 19:35

Ale tak na prawde nie jest trudno znalezc gierke z czatem to chyba ludzia sie nie chce i czekaja tylko na gotowce...


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Stworkowaty - 20-12-2017 20:16

Ogólnie gier mam od cholery.. lista czeka.. tylko czasu brak na testowanie więc zostawiam tylko te gry które dają największy profit. Tongue

Wczoraj konwersja 16%.. dzisiaj już 41% ;D


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - patrolpxd - 20-12-2017 20:23

(20-12-2017 20:16)Stworkowaty napisał(a):  Ogólnie gier mam od cholery.. lista czeka.. tylko czasu brak na testowanie więc zostawiam tylko te gry które dają największy profit.

Wczoraj konwersja 16%.. dzisiaj już 41% ;D
Jak chcesz to mogę Ci pomóc /lennyface


Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 20-12-2017 20:58

Ja dzisiaj testowalem 5 gierek no i w sumie slabo tylko jedna dala tam jakis mierny zysk no, ale nie wolno sie poddawac i trzeba cos jeszcze wyczaić ;d


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - GavlosQ - 20-12-2017 21:22

Ile Wam dniówka wpadła dzisiaj ? Tongue


[Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Matixio - 20-12-2017 21:23

0$..


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Stworkowaty - 20-12-2017 22:54

You Are Now Promoted to NET 7 - takiego pieknego maila dzisiaj dostalem. Big Grin