Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - GavlosQ - 19-12-2017 11:13

Adblocker panowie adblocker Smile


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Stworkowaty - 19-12-2017 11:23

Co ma adblocker do edytowania kodu Content Lockera na stronie Ogads? Eeee?


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - precell - 19-12-2017 11:27

(19-12-2017 11:13)GavlosQ napisał(a):  Adblocker panowie adblocker Smile

Człowiek uczy się całe życie a i tak głupi umieraJerk2

Dzięki ;-)


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Stworkowaty - 19-12-2017 11:34

To mamy inny problem bo mi nic nie dało Tongue


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - precell - 19-12-2017 11:36

(19-12-2017 11:34)Stworkowaty napisał(a):  To mamy inny problem bo mi nic nie dało Tongue


Antywirus?

U mnie oprócz Ublocka jeszcze Kaspersky reklamy blokuje.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 19-12-2017 11:52

Sprobujcie stworzyc locker na innej przegladarce.

Czy jakiekolwiek doswiadczenie jest potrzebne do zarabiania tym sposobem?
Absolutnie nie. Obsluga androida wystarczy. Mając podany sposob na tacy, wystarczy ze zaangazujemy sie nieco w znalezieniu aplikacji. Prawda jest taka, ze z kazdej gry z czatem da sie wyciagnac chociazby dolara dziennie. Nie warto rowniez ograniczac sie do samych mobilnych aplikacji, tym bardziej tylko do gier. Narzędzia w ogads daja nam mozliwosc monetyzacji na naprawde wiele sposobow.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Stworkowaty - 20-12-2017 10:12

Nisza dla tych którzy nie mogą zarobić nawet 10 centów.

Marvel Future Fight - 1-2$ dziennie wpadną normalnie. Wink


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 20-12-2017 14:43

Teraz sie tam zrobi taki spam, ze tych 10 centow nie zarobisz, no ale milo, ze sie dzielisz Smile


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - precell - 20-12-2017 14:49

Sprawdziłem tamtą gierkę, nie polecam, już się Janusze zleciałyTongue
Ja mam swój własny system szukania gierek :-) Fajne te makro na Nox.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - GavlosQ - 20-12-2017 15:02

Yahoo Finance - iOS, US $1.15 dla takich leadów warto czekać CoolTongue