Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - kuman_project - 18-12-2017 16:36

I jak ogólnie wyniki dzisiaj ??


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 18-12-2017 18:33

ogólnie w dwa dni 5.80 dziś tylko 1.18$ nie wiem dostaje chyba bany na tych czatach bo nikt nie widzi co pisze i nawet nie odpowiada na pytania jak nie spamuje z bota tylko nie wiem czy na IP czy na konto bo jak na IP to lipa totalna bo ja nie mam zmiennego...


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - radek0389 - 18-12-2017 18:44

(18-12-2017 18:33)DobryChlopak napisał(a):  ogólnie w dwa dni 5.80 dziś tylko 1.18$ nie wiem dostaje chyba bany na tych czatach bo nikt nie widzi co pisze i nawet nie odpowiada na pytania jak nie spamuje z bota tylko nie wiem czy na IP czy na konto bo jak na IP to lipa totalna bo ja nie mam zmiennego...
Jeśli dla ciebie w dzisiejszych czasach brak zmiennego IP, to "totalna lipa", to ja już nie wiem jaką masz skalę trudności rozwiązań swoich problemówBig Grin, starter za 5 zł z pakietem internetu i IP zmieniasz na potęgę.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Firael93tpi - 18-12-2017 18:52

Nie mogę się zarejestrować.. po wypełnieniu wszystkiego klikam 'finish' i wywala HTTP ERROR 500.
Rejestrowałem się na PC i smartfonie i w obu przypadkach to samo. W czym tkwi problem ?


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Stworkowaty - 18-12-2017 19:23

Możliwe że coś od nich, spróbuj jutro Wink


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - precell - 18-12-2017 19:30

Zaakceptowali mi konto Huh
Czekam na materiały, ID konta poszło na PW :-)


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Shejker - 18-12-2017 19:33

Ktoś ma jeszcze problem z dodaniem content lockera? Po dodaniu go nic się nie wyświetla, a tabelka z lockerami dalej pozostaje pusta.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - DobryChlopak - 18-12-2017 19:34

Shejker mam ten sam problem nie wyświetlających sie ofert


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 18-12-2017 19:49

Problem leży po stronie ogads, pracują nad tym.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Stworkowaty - 18-12-2017 20:05

Dzisiaj konwersja nie rozpieszcza.. Wczoraj 40%, dzisiaj tylko 20% ;P