Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - rousen - 18-12-2017 01:10

Odpisz w jaki sposób mogę zarejestrować się z refa bo mi odrzucili


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - jackbriggs - 18-12-2017 07:53

Mam wrażenie, że cięte są leady. Ludzie wysyłają mi nawet screeny ze pobrali i odpalili jakaś apke i zlicza albo wcale albo jako clicka.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - patrolpxd - 18-12-2017 07:55

(18-12-2017 07:53)jackbriggs napisał(a):  Mam wrażenie, że cięte są leady. Ludzie wysyłają mi nawet screeny ze pobrali i odpalili jakaś apke i zlicza albo wcale albo jako clicka.
Też mam takie wrażanie trochę :/ Od 3 dni nawet 1 clicka a program działa po ok. 5-6h :|

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Stworkowaty - 18-12-2017 08:30

Jak nie masz nawet jednego klika to problem nie leży po stronie Ogads tylko Twojej... Smile


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Stworkowaty - 18-12-2017 14:23

Broofie dał wielu osobom super sposób na zarobek.. ale ludzie.. Spamując co 2 sekundy oraz oferując walutę wartą 200$ za darmo psujecie rynek.. Smile


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - kuman_project - 18-12-2017 14:45

To znaczy ?? Bo nie rozumiem Wink


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Xanter98 - 18-12-2017 14:48

Tez mam wrazenie, ze Ogads tnie leady, ale to pewnie wina ludzi lub błędu, ze im nie zalicza pobrania. Bo niektórzy nie dają sobie rady z odblokowaniem lockera Big Grin


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 18-12-2017 14:51

Mała poprawka co do wypłat. Napisałem w FAQ, że trzeba wysłać im wypełniony "papierek" (zaświadczenie, że jesteśmy spoza USA i rozliczamy się na własną rękę). Z tego co teraz zauważyłem, ta opcja została zniesiona, więc wystarczy uzupełnić dane do wypłat.

@
jeszcze mały edit. Click to nie są wejścia w nasz locker, tylko kliknięcie w ofertę. Jeśli chcecie zobaczyć ile osób weszło w wasz link, musicie wejść w zakładkę "Statictics" a następnie "By Day". Impressions mówi nam właśnie ile ludzi odwiedziło nasz locker.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - twardy - 18-12-2017 14:52

Postaw sie na miejscu potencjalnej ofiary. Widzisz czesty spam z "niemozliwa" oferta, co robisz? Olewasz bo cos Ci smierdzi. Jak puscisz linka co 15minut z oferta jakiegos sredniego zestawu ingame waluty... na pewno bedzie lepiej.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - adamak2k - 18-12-2017 15:02

Są jednak na tym świecie, jakby to powiedzieć, nie do końca świadome osoby, które są skłonne pobrać sobie na telefon aplikację na polecenie osoby spotkanej w grze ;p