Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Stworkowaty - 16-12-2017 13:35

Podaj link.. odrazu za Ciebie bota ustawimy.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - hubert2002 - 16-12-2017 14:00

Ok xD


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 16-12-2017 14:15

(15-12-2017 21:25)Mateusz097 napisał(a):  Pomoże ktoś w Rejestracji Ogads? Na Priv

Akceptacja konta odrzucona
Napisalem na pw.

(15-12-2017 22:36)precell napisał(a):  Mogę się pobawić razem z wami? ;-) Tak się składa, że Noxa miałem już wcześniej, także jedna robota z głowyHuh

Pewnie na akceptację w ogads, będę musiał poczekać do poniedziałku?

Od wczoraj do końca roku jestem na urlopie, więc dodatkowo mogę coś podłubać ;-)

Edyta:
@[broofie]
A pro po androidów. Próbowałeś natywne wersje? Np. RemixOs, PhenixOs.
Aplikacje odpala się w okienkach jak na windzie.
Nie, jedynie emulatory. Natywnych raczej do niczego nie wykorzystam. Takie same mozliwosci daje emulator, oczywiscie moge sie mylic bo nie zaglebilem sie w temat ale raczej i tak przez najblizsze dni nie bede mial czasu tego przetestowac.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - precell - 16-12-2017 14:36

Zarejestrowałem się z Twojego refa, czekam na akceptację. Jak mnie przyjmą to sprawdzę na RemixOs.

Edyta:

No i niestety, moje podanie zostało odrzucone2
Chyba za dużo im tam na ściemniałem ;-)


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - GavlosQ - 17-12-2017 13:49

Nie wiem jak Wam, ale mi kolejna fajna dniówka wleciała Big Grin


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - TryKillMe_ - 17-12-2017 16:57

Konto z refa poszło nie mogę wysłać id konta bo skrzynka pełna Wink
@broofie


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - Golonn - 17-12-2017 20:05

Konto z refa poszło, czekam na dalsze instrukcje

PW poszło


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 17-12-2017 23:54

Odpisalem.

Prosze o zapoznanie sie z FAQ dodanym do glownego postu w temacie. Poruszylem miedzy innymi kwestie wyplat i zakladania kont.

Filmik niestety nie pojawi sie w najblizszych dniach z powodow niezaleznych ode mnie.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - precell - 18-12-2017 00:04

(17-12-2017 23:54)broofie napisał(a):  Odpisalem.

Prosze o zapoznanie sie z FAQ dodanym do glownego postu w temacie. Poruszylem miedzy innymi kwestie wyplat i zakladania kont.

Filmik niestety nie pojawi sie w najblizszych dniach z powodow niezaleznych ode mnie.

Mi nie odpisałeś na wiadomość na PW.


RE: [Update v2] Zacznij zarabiać na telefonie! Czyli monetyzacja apek - broofie - 18-12-2017 00:27

Wybacz, ze cie pominąłem. Juz wyslalem odpowiednie teksty na pw Smile