Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - broofie - 28-02-2018 16:43

(27-02-2018 22:12)Rak napisał(a):  W niektórych gierkach nie wyświetla mi się klawiatura w Noxie :/

Nie musi, po prostu zacznij wpisywac tekst po kliknieciu w pole pisania wiadomosci na czacie.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - unluckyunit - 01-03-2018 01:40

Można też spróbować opcje "soft" keyboard w ogólnych ustawianiach noxa. Czasami pomaga.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Drzew - 01-03-2018 08:12

Wie ktoś może kiedy mogę się spodziewać wypłaty za styczeń? Jest 1 marca a wypłaty za styczeń nie było.(paypal)


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Xanter98 - 01-03-2018 08:49

Jeszcze raz zapraszam wszystkich na discorda.

https://discord.gg/tNaTqTJ


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - mlodszy.htw - 01-03-2018 17:46

Czy wam także nie działają niektóre gry na Nox'ie? Wywala komunikat "Unfortunately, has stoped". Ma ktoś na to jakąś radę? Wink


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Misiał - 01-03-2018 17:57

też mi nie działają więc nie jesteś sam, ale rady nie mam.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - karno - 03-03-2018 00:15

Ciekawi mnie jak to wygląda z punktu widzenia prawa, interesował się ktoś tym? Czy twórca gry nie może pozwać osoby spamującej za scam?


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Xanter98 - 03-03-2018 00:40

Tak, tworca gry ma prawo pozwac takie osoby.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - broofie - 03-03-2018 00:59

No prawo ma, tak samo jak masz prawo pozwac kogos kto wyzywa cie na czacie od scammerow. Ale myslmy racjonalnie, nikt nie bedzie wyciagac konsekwencji prawnych i poswiecac kilkuset godzin na to aby "dobrac" sie do spamera ktory wysyla linki na czacie bo moze po prostu zablokowac konto/zabepieczyc gre przed spamem i miec swiety spokoj.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - OGboy - 03-03-2018 22:56

Wiec postanowiłem spróbować tej metody i w pierwszy dzień wynik miałem dość dobry, lecz dzisiaj dużo słabiej niestety ponieważ CR jest na strasznie niskim poziomie.
https://gyazo.com/5df01dbfe54800e79e3a5321a14d9c9d