Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - unluckyunit - 26-02-2018 10:09

Przeczytałeś cały temat, ale pierwszego posta nie przeczytaleś... napisane jak byk, że albo Nox albo telefon...


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - broofie - 26-02-2018 12:35

(26-02-2018 08:39)vikeang napisał(a):  Cześć, chcę podjąć się wyzwania i chociaż spróbować Waszego sposobu. Przeczytałem cały temat, od 1 do 100 strony Smile
Mam pytanie, czy można również zostawić aplikacje do wysyłania wiadomości w grze na telefonie? Mam dwa, trzy zbędne telefony. Niestety komputera nie będę mógł zostawiać na cały dzień/noc, może jedynie na dwie godziny dziennie.
Mozna, jesli posiadasz roota na telefonie, wtedy instalujesz HiroMacro lub Bot Maker. Root jest niezbedny do działania bota.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - passion - 26-02-2018 16:42

(26-02-2018 08:39)vikeang napisał(a):  Cześć, chcę podjąć się wyzwania i chociaż spróbować Waszego sposobu. Przeczytałem cały temat, od 1 do 100 strony Smile
Mam pytanie, czy można również zostawić aplikacje do wysyłania wiadomości w grze na telefonie? Mam dwa, trzy zbędne telefony. Niestety komputera nie będę mógł zostawiać na cały dzień/noc, może jedynie na dwie godziny dziennie.

Wystarczy tylko roota wgrać, pobierz od razu program Odin, wszystko jest w Google.
A i jeszcze lokalizacja wskaźnika (zakładka opcje programistyczne), w zależności od rodzaju telefonu może być ukryta, ale w Google łatwo znajdziesz sposób na odnalezienie opcji. Smile


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - vikeang - 26-02-2018 17:08

Rooty prawie zrobione, ale moje konto na OGAds.com zostało odrzucone. Pomożesz z rejestracją, oczywiście pójdzie z Twojego refa Big Grin


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - passion - 26-02-2018 18:42

Jeżeli przeczytałeś wszystkie sto stron, to powinieneś wiedzieć co wpisywać w polach przy rejestracji Big Grin


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - GWDxx - 27-02-2018 14:29

Nie wiem czemu, ale wyskakuje mi taki error gdy gra jest odpalona około godzine [Obrazek: Microsoft-Visual-C-Runtime-Error.png]


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - lapribbi - 27-02-2018 17:04

@broofie
Mam pytanie do Ciebie bo mam ten NoxPlayer tylko w niektorych grach nie idzie pisac klawiaturą komputerową Sad jest na to jakis myk ?? Ten NOX posiada klawe??


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - precell - 27-02-2018 19:25

(27-02-2018 17:04)lapribbi napisał(a):  @broofie
Mam pytanie do Ciebie bo mam ten NoxPlayer tylko w niektorych grach nie idzie pisac klawiaturą komputerową Sad jest na to jakis myk ?? Ten NOX posiada klawe??

Ten Nox to zwykły android, także odpowiadając na Twoje pytanie, tak da się :-)


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Rak - 27-02-2018 22:12

W niektórych gierkach nie wyświetla mi się klawiatura w Noxie :/


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - unluckyunit - 27-02-2018 23:20

Wtedy używaj "normalnej" fizycznej klawiatury.