Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda (/Temat-Update-v3-Zacznij-zarabiac-kilkaset-zl-dziennie-juz-1-szego-dnia-Nowatorska-metoda-152527)



RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - pspsga - 24-02-2018 15:00

@[VoreCC] nie kłóć się z tymi ludźmi, bo to nie ma największego sensu. Sam już wiele razy się o tym dowiedziałem. A pro po oszukiwania 12-latków - każdy robi co lubi... Smile


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - Xanter98 - 24-02-2018 15:02

Troche w zla strone poszla ta dyskusja. Nadal da sie zarobic, ale coraz wiecej ludzi przybywa, a gier ubywa. Chodzi mi po prostu o to, zeby temat nie byl w ostatnich postach 24/7, bo nazwa zacheca i kazdy chce sprobowac, a ciezkie to nie jest. Przeniesmy po prostu dyskusje na discorda, moze naplyw swiezakow troche ustanie Wink

Zapraszam
https://discord.gg/SPDxvhT


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - krucihegot1 - 24-02-2018 15:11

(24-02-2018 14:58)VoreCC napisał(a):  
(24-02-2018 14:48)krucihegot1 napisał(a):  jesteście śmieszni. wszyscy xD ja na toram zarobiłem prawie 1000$

(24-02-2018 14:11)andreneus napisał(a):  Co racja to racja, gdzie się nie spróbuje tam siedzi co najmniej 3 botów Big Grin smieszne jest to ze zaden przez to nie zarobi Big Grin

beka

No to gratulacje, jesteś bogiem marketingu, prym w oszukiwaniu 12-latków Idea

Tak to wygląda, normalna sytuacja, umiejętności i niezłomność w dążeniu do celu. Jeszcze mentoring załóż!

[Obrazek: Screenshot_6.png]

nie wiem do czego ty sie w ogóle przywalasz? xD myślisz, że na czym ta metoda polega? Właśnie na zarabianiu na naiwności dwunastolatków. myślisz że jakbym nie spamował taką ścianą tekstu to bym tyle zarobił? wątpie, bo testowałem spam z różnymi częstotliwościami i ten sposób jest najbardziej efektywny.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - thabast - 24-02-2018 15:27

Kogoś w dupkę coś uszczypnęło Lol Oszukują i Spamują! Google przyjedz do aplikacji i pokasuj wszystkim konta, tak jak to robisz ze stronami pod fake generatory, trzyba w końcu zrobić porządek!


@[broofie], a jak trzymają się Twoje nisze? Ktoś się w końcu do nich dokopał czy po takim czasie nadal masz je na wyłączność? Smile


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - supercola - 24-02-2018 21:33

Pytanie.. Zaznaczam opcję wypłaty payoneer, lecz nie ma nigdzie podawania żadnych danych.. emailu, numeru żadnego do konta payoneer.. To skąd będą wiedzieć gdzie wypłacić ? Po adresie email z konta ogads? Jak stworzyłem specjalnie inne konto, na drugim emailu ? Smile Bo nie kumam tego w ogóle xD


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - krucihegot1 - 24-02-2018 21:47

zapytaj ich, oni nie gryzą a nawet są bardzo mili Lol


[Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - passion - 25-02-2018 14:44

Wy tak na poważnie z tym, że sposób jest przeruchany? XD
Nie no tak, w google play przecież jest tylko Toram online i kilka innych gier z czatem LolLol

A co do tego, żeby usunąć temat/nie podbijać go, bo co? Sami poznaliście tą metodę dzięki temu poradnikowi.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - krucihegot1 - 25-02-2018 15:08

ale sie zleciały hieny na to toram. a nawet zżynają słowo w słowo z mojego lockera. to już jest szczyt Jerk2


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - broofie - 25-02-2018 21:46

@[thabast]

Moja glowna nisza do tej pory jest nietknieta, 2 gry ktore jakis czas temu porzucilem ku mojemu zdziwieniu rowniez stoja czyste, a ruch na czacie znaczaco sie zwiekszyl wiec dalej jestem zdania ze mozna - przy odpowiednim zaangazowaniu - zarobic fajne pieniadze.


RE: [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda - vikeang - 26-02-2018 08:39

Cześć, chcę podjąć się wyzwania i chociaż spróbować Waszego sposobu. Przeczytałem cały temat, od 1 do 100 strony Smile
Mam pytanie, czy można również zostawić aplikacje do wysyłania wiadomości w grze na telefonie? Mam dwa, trzy zbędne telefony. Niestety komputera nie będę mógł zostawiać na cały dzień/noc, może jedynie na dwie godziny dziennie.