Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BRANDBUDDIES.PL - Zarabianie na instagramie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: BRANDBUDDIES.PL - Zarabianie na instagramie! (/Temat-BRANDBUDDIES-PL-Zarabianie-na-instagramie-152512)



BRANDBUDDIES.PL - Zarabianie na instagramie! - Pablinho - 22-11-2017 20:09

[Obrazek: brandbuddies-logo-684d99ae12179bbad24994...9864cd.png]
Brundbuddies czym jest ?
Jest to strona na, której zarabiamy na dodawaniu postów reklamowych danych marek na instagramie.
Ile trzeba mieć obserwujących, żeby zarabiać ?
Blog - minimum: 1000 wyświetleń
YouTube - minimum: 500 subskrypcji
Facebook - minimum: 5000 like na fanpage
Twitter - minimum: 1000 obserwujących
Instagram - minimum: 5000 obserwujących
Snapchat - minimum: 1000 wyświetleń
LinkedIn - minimum: 500 obserwujących
Jesli mamy naprawdę dobrze rozwinięte i popularne konto to według BrandBuddies możemy zarobić tyle.
[Obrazek: wB7fPMT.png]

Dobra powiedzmy, że mam fajne konto instagramowe i chcę zarabiać promując markę oraz produkty marki MTV. Co muszę wiedzieć i czego przestrzegać ?
[Obrazek: jzcuWYZ.png]

Ile idzie na tym rzeczywiscie zarobić ? Ja mając 10 tysięcy obserwujących i 1tysiąc lajków pod każdym zdjęciem, zgarnąłem 60zł wpis. Sam niedawno zacząłem przygodę z tym programem, ale jak na razie jestem miło zaskoczony i widzę w nim potencjał.
Na start od razu dostajemy 40 żółwików czyli 4zł, za powiązanie naszego konta Buddies z instagramem dostajemy kolejne 20zółwików. Resztę musimy zarobić już reklamując produkty Cool

Wypłata od 75zł na konto bankowe. Możliwe jest także wymienienie żółwików na nagrody rzeczowe takie jak:
Karta Allegro 50 PLN
Karta Zalando 90 PLN
Karta Google Play 50 PLN.

Jeżeli chcesz się zarejestrować to zapraszam do kliknięcia w link na dole:
REFLINK jesli chcesz mi pomóc zdobyć żółwiki Cool
CZYSTY LINK


BRANDBUDDIES.PL - Zarabianie na instagramie! - cky - 23-11-2017 07:37

Ciekawy program


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: BRANDBUDDIES.PL - Zarabianie na instagramie! - Martinuss - 23-11-2017 09:30

Można kilka marek naraz promować czy nie? Wink


RE: BRANDBUDDIES.PL - Zarabianie na instagramie! - Pablinho - 23-11-2017 17:26

(23-11-2017 09:30)Martinuss napisał(a):  Można kilka marek naraz promować czy nie? Wink
Tego jeszcze nie zdążyłem sprawdzić, na dniach powinienem wiedzieć, ale wydaje mi się, że tak Big Grin Należy pamiętać, że oprócz tego są jednorazowe zadania do wykonania.


RE: BRANDBUDDIES.PL - Zarabianie na instagramie! - Dante_/ - 03-12-2017 21:02

(23-11-2017 09:30)Martinuss napisał(a):  Można kilka marek naraz promować czy nie? Wink

Można promować kilka marek, ponieważ jakbyś miał ograniczać się do jednej marki na dany okres to nie byłoby za dobrze. Zarabiasz za post nt. danej marki, a nie za wyłączną współpracę z jedną marką.


RE: BRANDBUDDIES.PL - Zarabianie na instagramie! - budys15 - 04-12-2017 13:47

Ciekawy program sprawdzę rejestracja z REFA Smile


RE: BRANDBUDDIES.PL - Zarabianie na instagramie! - czarny_łabędź - 13-04-2018 18:39

ja się zarejestrowałam ,ale zastanawiam się czy to 100% legit. bo jak widzę ,że trzeba podać pesel etc. to się lekko cykam XD.
wytłumaczy mi ktoś wszystko na priv ocb z tą stroną itd? Wink z góry dziękuję!


RE: BRANDBUDDIES.PL - Zarabianie na instagramie! - xmaniek6 - 13-04-2018 18:58

o kurde będzie łatwe $ do zarobienia Big Grin


RE: BRANDBUDDIES.PL - Zarabianie na instagramie! - Kreceseo - 13-04-2018 21:58

Program ciekawy, posiadam spore zaplecze w social mediach niemniej co mnie interesuje jest to jakis dowód wypłaty? Ktoś coś ma?


RE: BRANDBUDDIES.PL - Zarabianie na instagramie! - Qcyk - 03-06-2018 18:08

Program jest od 13 roku życia i nie wiem skąd wziąłeś te informacje o minimalnych zasięgach profili social media