Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wypłata na clixsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: wypłata na clixsense (/Temat-wyplata-na-clixsense-152488)



wypłata na clixsense - mateusz98719 - 22-11-2017 01:00

Witam. Z góry piszę, że jestem tutaj nowy i jeśli post dodałem w złym miejscu, to prosiłbym o jego przeniesienie.
Moje pytanie brzmi:
Zarejestrowałem się na clicsense i chciałbym zacząć tam zarabiać i składać grosz do grosza. Rzecz w tym, ze mam 17 lat (3 miesiące mi zostały do 18). W przypadku wypłacenia będą wymagać jakichś potwierdzeń dowodu osobistego, rachunków czy rzeczy tego typu tak jak np. na ConnectionSky?
Pozdrawiam


RE: wypłata na clixsense - Xanter98 - 22-11-2017 01:28

Nie powinni robić problemów, ale zawsze możesz poczekać 3 miesiące, chyba przeżyjesz bez tych 5 dych Big Grin


RE: wypłata na clixsense - wrzochal11 - 22-11-2017 11:05

Z tego co wiem, to w ClixSense można się rejestrować od 16 roku życia. Problem może być z wypłatą pieniędzy, bo można to zrobić tylko na procesor płatniczy, a często żeby tam mieć konto to trzeba być osobą pełnoletnią. Ewentualnie możesz wypłacać na procesor płatniczy założony przez osobe pełnoletnią.


wypłata na clixsense - tomek7912 - 22-11-2017 11:36

Kto będzie wiedział, że nie masz 18 lat.