Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
0,06$ Co godzine na Steam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 0,06$ Co godzine na Steam (/Temat-0-06-Co-godzine-na-Steam-152466)



0,06$ Co godzine na Steam - ToraTora - 21-11-2017 15:29

Witam!

Temat tego typu przewijał się już nie raz lecz nie widziałem jeszcze sposobu ze stroną którą znalazłem . Jedynym wymogiem którego potrzebujemy to posiadanie gry RUST na Steam . Na stornie którą podam poniżej mamy możliwość na start otrzymania 510 Coin'ów co przerzuca się na wartość 0,06$ . W ciągu 24h możemy zarobić 1,3$ w skinach . **STRONA SPRAWDZONA WYPŁACA BEZ WPŁATY !

Przejdźmy do poradnika :

Krok 1: Wchodzimy na strone rustmoney.com

Krok 2: Logujemy się na swoje konto Steam

Krok 3: W dolnym lewym rogu pod czatem klikamy Affilates

Krok 4: Używamy kodu "NACHBAR" i w tym momencie dostajemy na start 400 coinów (jest to mój kod z którego dostaje kilka coinów , jak nie chcesz korzystać nie musisz Xpokerface )

Krok 5: Klikamy w górnym prawym rogu na nasz profil i wklejamy Trade Link po czym Weryfikujemy nasz profil

Krok 6: Wchodzimy w zakładkę free coin i wykonujemy kroki podane w tej zakładce , po wykonaniu ich mamy możliwość otrzymania co godzine 55 coin'ów .

Jeśli miałby ktoś jakiekolwiek problemy śmiało pisać na PW .


0,06$ Co godzine na Steam - Hybrid1990 - 21-11-2017 15:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.