Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blogspot, zarabianie - pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Blogspot, zarabianie - pytanie (/Temat-Blogspot-zarabianie-pytanie-152456)



Blogspot, zarabianie - pytanie - Dx3 - 20-11-2017 23:21

Witam
Dopiero co zainteresowałem się zarabianiem przez internet, troszkę poczytałem poczytałem i na szybko wymyśliłem pomysł, żeby stworzyć bloga na blogspot (nie potrafię utworzyć własnego) i jako linki do pobrania dawać przez shorte.st oraz adf.ly.
Kontent jest po angielsku i proszę o pomoc, mianowicie jakim sposobem mogę przygarnąć czytelników amerykańskich? Nigdy wcześniej nie miałem z takimi sytuacjami do czynienia


RE: Blogspot, zarabianie - pytanie - Dx3 - 21-11-2017 22:44

nikt nic?


RE: Blogspot, zarabianie - pytanie - patttson - 21-11-2017 23:02

Fora, facebook Wink


RE: Blogspot, zarabianie - pytanie - Takahari - 29-11-2017 15:19

zmień sobie też kraj docelowy w webmaster tools


RE: Blogspot, zarabianie - pytanie - kowalmirek63 - 24-01-2018 19:59

(20-11-2017 23:21)Dx3 napisał(a):  Witam
Dopiero co zainteresowałem się zarabianiem przez internet, troszkę poczytałem poczytałem i na szybko wymyśliłem pomysł, żeby stworzyć bloga na blogspot (nie potrafię utworzyć własnego) i jako linki do pobrania dawać przez shorte.st oraz adf.ly.
Kontent jest po angielsku i proszę o pomoc, mianowicie jakim sposobem mogę przygarnąć czytelników amerykańskich? Nigdy wcześniej nie miałem z takimi sytuacjami do czynienia
Wyszukaj www nazwa. po wyskoczy ci tam wybierzesz coś dla siebi

Wysłane z mojego Lenovo TB-8504X przy użyciu Tapatalka