Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refunder.pl - Zyskaj 10zł za rejestrację i zakupy za min. 50zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Refunder.pl - Zyskaj 10zł za rejestrację i zakupy za min. 50zł (/Temat-Refunder-pl-Zyskaj-10zl-za-rejestracje-i-zakupy-za-min-50zl-152451)



Refunder.pl - Zyskaj 10zł za rejestrację i zakupy za min. 50zł - Martinuss - 20-11-2017 20:40

Witam Wink


[Obrazek: mUKAdKv.png]

Chciałbym Wam przedstawić ciekawy serwis CashBack, który oferuje zwroty za zakupy Smile
Strona prowadzi swój program afilacyjny. Co trzeba zrobić?

1. Zarejestrować się z Reflinka




2. Po rejestracji wystarczy zrobić zakupy za minimum 50zł aby otrzymać CashBack za zakupy + bonus w wysokości 10zł za zakupy Smile

(Screen z strony Refunder)
[Obrazek: 0f2mzqt.jpg]

Strona jest bardzo popularna za granicą i w Skandynawii Smile
Refunder zawiera cashbacki ze sklepów, oferty bankowe, oferty operatorów internetu i telefonii i wiele więcej Wink
Najbardziej znane to:
Sarenza.pl
OleOle!
Neonet
redcoon.pl
Deischmann
Mediamarkt
Groupon
AliExpress
Empik
Komputronik
RtvEUROAgd
Zalando.pl
agito.pl
i inne

Fajnym dodatkiem jest to że posiadają rozszerzenie do przeglądarek Chrome, Opera, FireFox, IE
Więcej o wtyczce na stronie Refunder Klik

Ile czeka się na zatwierdzenie cashbacku? Info w screenie ze strony Wink
Sam osobiście za zakup w Empik dostałem po 24h. Dodatkowo radzę wyłączyć Adblock/uBlock podczas zakupów bo może się nie zarejestrować Wink
[Obrazek: SqCEFWm.jpg]

Wypłaty czyli to co każdy lubi najbardziej Big Grin

Są realizowane od 45zł na PayPal i konto bankowe.
Randomowe zdjęcie z Google dotyczące wypłaty z tej strony
[Obrazek: gzMNEA0.jpg]
Stronę polecam każdemu przetestować bo wydaje się być ciekawa i rozbudowana Smile



RE: Refunder.pl - Zyskaj 10zł za rejestrację i zakupy za min. 50zł - radek0389 - 20-11-2017 20:52

"randomowe zdjęcie z google" - a swoją wypłatę czemu nie dasz? Czy jeszcze nie przetestowales na swojej skórze?


RE: Refunder.pl - Zyskaj 10zł za rejestrację i zakupy za min. 50zł - Martinuss - 20-11-2017 21:01

(20-11-2017 20:52)radek0389 napisał(a):  "randomowe zdjęcie z google" - a swoją wypłatę czemu nie dasz? Czy jeszcze nie przetestowales na swojej skórze?

Nie doszedłem jeszcze do 45zł. Serwis już trochę jest i miesięcznie ma prawie 260K odwiedzających. Screen
[Obrazek: kh2xgRY.jpg]

Nikogo do niczego nie zmuszam, wrzuciłem w formie ciekawostki bo nie długo święta i czas prezentów to cashback może się przydać Wink


RE: Refunder.pl - Zyskaj 10zł za rejestrację i zakupy za min. 50zł - wrzochal11 - 20-11-2017 21:17

Dubel panie kolega - http://zarabiam.com/Temat-refunder-pl-Nowy-duzy-cashback-135644
a portal ciekawy. Kiedyś tylko było 25zł za poleconego i szkoda, że już tak nie jest.


RE: Refunder.pl - Zyskaj 10zł za rejestrację i zakupy za min. 50zł - Martinuss - 20-11-2017 21:18

@[wrzochal11] ale tamto jest przestarzałe, inny dział i 0 odzew Wink


RE: Refunder.pl - Zyskaj 10zł za rejestrację i zakupy za min. 50zł - wrzochal11 - 20-11-2017 21:20

..i bez odpowiednich linków Wink


RE: Refunder.pl - Zyskaj 10zł za rejestrację i zakupy za min. 50zł - radek0389 - 20-11-2017 21:20

(20-11-2017 21:01)Martinuss napisał(a):  
(20-11-2017 20:52)radek0389 napisał(a):  "randomowe zdjęcie z google" - a swoją wypłatę czemu nie dasz? Czy jeszcze nie przetestowales na swojej skórze?

Nie doszedłem jeszcze do 45zł. Serwis już trochę jest i miesięcznie ma prawie 260K odwiedzających. Screen
[Obrazek: kh2xgRY.jpg]

Nikogo do niczego nie zmuszam, wrzuciłem w formie ciekawostki bo nie długo święta i czas prezentów to cashback może się przydać Wink
Ok, wg mnie powinniśmy przetestować ofertę od A do Z sami (wraz z wypłata na konto) jeśli już finalnie promujemy temat wraz z własnym refemSmile.


RE: Refunder.pl - Zyskaj 10zł za rejestrację i zakupy za min. 50zł - Martinuss - 20-11-2017 21:24

@[radek0389]

Wiem, ale nie robię za często zakupów bo nie jestem zakupoholikiem i nie mam też miejsca aby trzymać, także długo mi zajmuje zbieranie Big Grin
Mogę dodatkowo wspomnieć że współpracują z Bankier.pl i Plus Biznes Wink (stopka strony na dole)


Refunder.pl - Zyskaj 10zł za rejestrację i zakupy za min. 50zł - MaLiN - 20-11-2017 22:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.