Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdybym był bogaty... czyli trochę tego i trochę tamtego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Gdybym był bogaty... czyli trochę tego i trochę tamtego (/Temat-Gdybym-byl-bogaty-czyli-troche-tego-i-troche-tamtego-152445)



Gdybym był bogaty... czyli trochę tego i trochę tamtego - Spikkyyy - 20-11-2017 20:02

Siema, witam na moim dzienniku. Zakładam go głownie po to żeby pochwalić się moimi pierwszymi zarobionymi "centami", spytać w razie potrzeby o radę i usystematyzować moją pracę. Jestem dosyć młodym człowiekiem (podejrzewam, że młodszym niż 70% użytkowników tego forum) no i chciałbym coś tam sobie dorobić do kieszonkowego. Tak jak w tytule będzie tu trochę tego, trochę tamtego bo będę starał się wypróbować jak najwięcej sposobów żeby znależć ten jeden idealny Lol Forum śledzę już od dosyć dawna ale zacząć działać postanowiłem kilka dni temu. Aktualizacje będą się pojawiać mniej więcej co kilka dni.

Serwisy, w których coś próbuje wraz z dzisiejszymi zarobkami:
ClixSense: $0.18
Wszelkie serwisy SUB SMS: $0
PPI: $‎0.01
adf.ly: $0.06
Razem: $0.25
Czyli zaczynamy grubo Big Grin

Zadania na najbliższe dni:
-Zacząć się przykładać do nauki Big Grin
-Założyć bloga pod niszę, podłączyć content lockera, wypromować go
-Zrobić kilka filmików na YT pod PPA (no i z reflinków coś wpadnie)
-Zarobić coś na refach z ClixSense[/size]

Mój pierwszy cel to $150 na miesiąc:
$0.25/$150



RE: Gdybym był bogaty... czyli trochę tego i trochę tamtego - pspsga - 20-11-2017 20:04

Zgaduje : Masz 17 lat ? Tongue powodzenia!


RE: Gdybym był bogaty... czyli trochę tego i trochę tamtego - Adixx - 20-11-2017 22:19

Powodzenia. Smile


RE: Gdybym był bogaty... czyli trochę tego i trochę tamtego - headhunterz - 21-11-2017 17:35

powodenia, oby to nie byl kolejny dziennik, ktory po 3 dniach przestanie istniec Wink


RE: Gdybym był bogaty... czyli trochę tego i trochę tamtego - Spikkyyy - 23-11-2017 17:08

(20-11-2017 20:04)pspsga napisał(a):  Zgaduje : Masz 17 lat ? Tongue powodzenia!
No trochę mniej Tongue

No siema. Minęło już kilka dni od ostatniego wpisu. W tym czasie udało mi się zrobić 3 z 4 wyznaczonych sobie zadań. Założyłem bloga, napisałem na niego post, pozostało mi tylko zrobienie z nim filmu i wypromowanie go na YT. Doradźcie jaki serwis SUB SMS/CPA najlepiej podpiąć pod przycisk "Download" (real content) na blogu? Co do moich zarobków z refów na Clixsense to jest to aż $0.21 pokerface Chyba pozostanę na okazjonalnym wypełnianiu ankiet bo zarobek z refów żaden. Myślę również nad zainwestowaniem w mentoring. Opłaca się? Korzystaliście?


Serwisy, w których coś próbuje wraz z zarobkami od ostatniego wpisu:
ClixSense: $0.78
Wszelkie serwisy SUB SMS: $0
PPI: $‎0.14
adf.ly: ok. $0.30
Razem: $1.22
Miesięczny cel: $1.47/$150

Ważne, żę więcej niż ostatnio Jerk2

Zadania na nadchodzące dni:
1. Zrobić kilka postów na blogu + filmy na YT
2. Przetestować jakiś program HYIP
3. Kupić mentoring (?)


RE: Gdybym był bogaty... czyli trochę tego i trochę tamtego - pspsga - 23-11-2017 17:13

To zależy ile masz wolnego czasu i ile kasy możesz wydać. Jeśli masz dużo czasu , to lepiej nie kupuj mentroringu , tylko dojdź do wszystkiego samemu Smile Natomiast jeśli nie masz tak dużo czasu i możesz poświęcić trochę kasy (strona + mentoring to około 150zł) to myślę , że warto skorzystać Smile Ja ostatnio zacząłem współpracę z jednym z mentorów z tego forum i nie żałuję Smile