Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Narzędzie (darmowe) do monitorowania pozycji strony na różne frazy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Narzędzie (darmowe) do monitorowania pozycji strony na różne frazy (/Temat-Narzedzie-darmowe-do-monitorowania-pozycji-strony-na-rozne-frazy-152431)



Narzędzie (darmowe) do monitorowania pozycji strony na różne frazy - Resk - 20-11-2017 14:08

Witam serdecznie!

Poszukuję darmowego narzędzia, dzięki któremu będę wiedział, na jakiej pozycji na różne frazy jest moja strona internetowa.
Znalazłem program: Free Monitor for Google.
Nie wiem czy z niego korzystać, czy może macie jakieś lepsze alternatywy.
Ważny jest również fakt, żebym mógł monitorować pozycję na setki fraz. Interesują mnie tylko darmowe programy.

Dzięki i czekam na odpowiedzi!


RE: Narzędzie (darmowe) do monitorowania pozycji strony na różne frazy - lechoo - 20-11-2017 14:31

(20-11-2017 14:08)Resk napisał(a):  Witam serdecznie!

Poszukuję darmowego narzędzia, dzięki któremu będę wiedział, na jakiej pozycji na różne frazy jest moja strona internetowa.
Znalazłem program: Free Monitor for Google.
Nie wiem czy z niego korzystać, czy może macie jakieś lepsze alternatywy.
Ważny jest również fakt, żebym mógł monitorować pozycję na setki fraz. Interesują mnie tylko darmowe programy.

Dzięki i czekam na odpowiedzi!
Jeśli chcesz setki fraz na raz monitorować to nie wiem czy takie narzędzie znajdziesz, za wyjątkiem google search console, z tym że to narzędzie działa z dużym opóźnieniem w czasie.
Osobiście korzystam z https://asps.pl ( PFJ895723 - kod zniżkowy w razie co)


RE: Narzędzie (darmowe) do monitorowania pozycji strony na różne frazy - WhiteNigga - 20-11-2017 18:59

serplab.co.uk oferuje 50 darmowych fraz
seo-stat.pl 20 darmowych fraz
Z tych korzystam, może Ci się przyda.
Setki darmowych fraz chyba nikt nie oferuje, a jeśli tak to pewnie z opóźnieniami i niedokładnością.


RE: Narzędzie (darmowe) do monitorowania pozycji strony na różne frazy - Resk - 20-11-2017 20:20

OK. Dziękuję.


RE: Narzędzie (darmowe) do monitorowania pozycji strony na różne frazy - wafelek - 07-12-2017 21:53

Polecam seo-stat tylko mało darmowych fraz, ja mam wykupione na 150 linków.