Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszust na forum - f.bienkowski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Oszust na forum - f.bienkowski (/Temat-Oszust-na-forum-f-bienkowski-152430)

Strony: 1 2


Oszust na forum - f.bienkowski - lolinho - 20-11-2017 14:07

niejaki f.bienkowski napisał do mnie w sobotę wieczorem o wymianę bonów bet at home, podesłałem, odpisał że wszystko gra i podeśle mi bony następnego dnia w godzinach 9-12 `na bank`.. oczywiście cisza.. napisał dzisiaj rano, że rzekomo bet at home ma opóźnienia i że wyśle mi inny bon (umawialiśmy się na bez obrotu), wysłał tylko oczywiście wykorzystany Smile i jeszcze ku*wami we mnie rzuca że frajera z niego robię... proszę administrację o wyjaśnienie sprawy, mam oczywiście wszystkie wiadmości
[Obrazek: Przechwytywanie.png]

[Obrazek: Przechwytywanie.2_PNG.png]

pewnie liczył że coś ugra z bonu Big Grin


RE: Oszust na forum - f.bienkowski - Stworkowaty - 20-11-2017 14:09

Wrzuć screeny do tematu, pomoże to administracji w działaniach. Smile


RE: Oszust na forum - f.bienkowski - f.bienkowski - 20-11-2017 14:34

Mam screen z rozmowy na lc, że bon zostal wykorzystany o 12.00 dzis. Za chwile wrzuce. Frajerow szukaj gdzie idzie juz Ci to pisalem

Edit
[Obrazek: Screenshot_20171120-143149.png]


RE: Oszust na forum - f.bienkowski - lolinho - 20-11-2017 14:41

Cytując klasyka - Takich screenów mogę wygenerować tysiąc Smile


RE: Oszust na forum - f.bienkowski - f.bienkowski - 20-11-2017 14:43

[Obrazek: Screenshot_20171120-144136.png]
Wiadomosc przeczytsles dzis 7 minut przed zrealizowaniem bony.


RE: Oszust na forum - f.bienkowski - lolinho - 20-11-2017 14:46

gratulacje że zdążyłeś go zużyć w te 7min Smile

Nie strzelałbym sobie w kolano zakładając temat odnośnie oszustwa?

Ja już się pogodziłem że kasy za bon nie odzyskam bo idziesz w zaparte..
mam nadzieje że chociaż administracja się Tobą zajmie


RE: Oszust na forum - f.bienkowski - f.bienkowski - 20-11-2017 14:51

Poprosilem tez o nr konta gracza ale dostalem niestety odmowe.
Mozesz wmawiac tu wszystkim, że odczytales Wiadomosc z bonem o 11.53, a ja Ci go ukradlem o 12.00 chciaz nawet nie moge skorzystac z tej kampanii.
Nie bez kozery dostales bany na dwoch innych forach

Edytue: masz w koncie gracza zakładke transakcje na koncie > wplaty. Tam sa pokazane wplacane bony. Wrzucaj screen z tej zakładki z dzisiejsza datą


RE: Oszust na forum - f.bienkowski - lolinho - 20-11-2017 14:57

no szkoda że nie możesz podać numeru konta gracza, wrzuciłbym swoją rozmowę z lc ale po co i tak powiesz że TY MOŻESZ ZROBIĆ TAKICH SCREENÓW MILION Smile
do tego bardzo proszę o nie oczernianie mnie bezpodstawne. na żadnych innych forach nie dostałem banów bo najzwyczajniej w świecie nie korzystam z innych grup/for.


RE: Oszust na forum - f.bienkowski - f.bienkowski - 20-11-2017 15:03

Wrzuc screen o ktory prosze oszuscie.
Niezej moj screen z wplatami z calego miesiaca. Czekam na Twoj. Wiem czemu nie chcesz wyslac.

[Obrazek: Screenshot_20171120-150133.png]


RE: Oszust na forum - f.bienkowski - patttson - 20-11-2017 15:03

w takim razie podaj ten numer konta i daj screen bonów, a sprawa się wyjaśni Wink