Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na Aliexpress - Prowizja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na Aliexpress - Prowizja (/Temat-Zarabianie-na-Aliexpress-Prowizja-152393)

Strony: 1 2


Zarabianie na Aliexpress - Prowizja - KosiRBK - 18-11-2017 18:54

Poradnik - zarabianie na prowizjach AliExpress!


Co potrzebujemy?
- Konto na Aliexpress (możemy zalogować sie za pomocą FB)
- Konto na epn
Reflink
Czysty
- Konto na FB (własne lub fake)

Co to Aliexpress?
- Odpowiednik naszego Allegro na którym znajdują się w większości oferty z Chin oraz całego świata, strona przebiła już eBaya.

W jaki sposob zarabiamy?
- Rozysłamy nasze refy na grupach fb, fanpagach, forach i na co jeszcze wpadniemy.
Jezeli osoba klikna w nasz link i kupi przedmiot dostaniemy z tego prowizje.
Ciasteczka się podpinają do naszego osobnika i jeśli nawet pozniej kupimy telefon na innych aukcji za 200$ również dostaniemy z tego prowizje.



Przejdźmy więc do rzeczy i zacznijmy zarabiać!

1. Rejestrujemy się na Aliexpress oraz epn jako Webmaster
Reflink
Czysty

2. Wchodzimy na Aliexpress, ustawiamy cene od najniższej i szukamy ciekawego przedmiotu który nas interesuje. (majtki, biżuteria, buty)

3. Wchodzimy na epn --> Tools --> Affiliate Link i tworzymy nasz RefLink.

4. Skracamy link na goo.gl, bit.ly lub innych znanych skracaczy. (RefLinki są brzydkie)

5. Zapisujemy się do wszystkich grup zwiazanych z Aliexpress jak Aliexpress Cebula, Deals, Superoferty, Markowo, Promocje, Okazje, Ukryte, Recenzje itp.

6. Dodajemy post z naszym refem, większość grup ma gotowy szablon np.
[Przedmiot]: Majtki Calvin Clain
[Link]: http://goo.gl/przyklad
[Renenzja]: Orginalne majtki od sprawdzonego sprzedawcy normalna cena 10$ tutaj 5$, ja już zamowiłem Wink
Dodajemy do tego jakieś zdjęcie z aukcji lub internetu.

7. Wchodzimy na epn --> My Traffic Sources i dodajemy grupę na której dodaliśmy post.

8. Cieszymy się ze zgarnianej prowizji i sprawdzamy jak nam idzie na epnie Wink

[Obrazek: vfjcl2.png]



Przykładowe Facebookwe grupy do których możemy się zapisać:



Dodatkowy sposób:
Zapisujemy się do grup w innych państwach (w google translate możemy przetlumaczyć słowa markowe, okazje itp. i wpisywać wyszukiwarce AliExpress brands itd. Obcokrajowy częsciej kupują i za większą wartość.
Tworzymy własną grupe i zapraszmy do niej ludzi z Fake Konta lub reklamujemy się na stronach AliExpress.


Poradnik będzie akutalizowany.


RE: Zarabianie na Aliexpress - Prowizja - patttson - 18-11-2017 20:11

http://zarabiam.com/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374?highlight=epn
temat juz jest, a nie za wczesnie na reflinki? Big Grin
poza tym potrzebujemy epn, a nie ebn Big Grin


RE: Zarabianie na Aliexpress - Prowizja - pspsga - 18-11-2017 20:19

Zgadzam się z przedmówcą. Prześledziłem wszystkie posty autora tego wątku i wynika z tego , że jest to po prostu osoba , która pragnie tylko zdobyć kilka refów (posty nie wnoszące nic do danych tematów) . A co do tego wątku , to nie nazwał bym tego poradnikiem , ponieważ ty pokazujesz tylko jak zrobić swój reflink ... To co ty tu dałeś nigdy nie nazwał tego poradnikiem ...

Cała treść poradnika --> zrób konto na FB i zacznij spamować swoimi reflinkami ... (przydatna wiedza) Undecided

@[Majka] jak masz wolną chwilę , to proszę przypatrz się tej osobie , bo wydaje mi się , że chce tylko zdobyć kilku poleconych ... Smile


RE: Zarabianie na Aliexpress - Prowizja - KosiRBK - 18-11-2017 20:41

Każdy kiedyś musiał się zarejestrować, jest to pierwsze forum na jakim sie zarejestrowałem o zarabianiu i stad sie tym zainteresowałem.
Nie widziałem takiego temu tutaj więc postanowiłem go stworzyć bo może ktoś nie wie o takim sposobie, co to za różnica czy mam 10 postow czy 200 jeśli chce się podzielić swoim sposobem? Ref jak Ref jak ktoś nie chce nie musi się z niego rejestrować jest 10 postów więc chyba nie za wcześnie.

@up
Chyba chodzi o to aby było krótko i treściwie, twoim myśleniem inne poradniki wyglądają w ten sposób Zarejestruj się tu, wpisz to tutaj, przelej tyle, zakup tyle tego i tego
i tak wyglądają i tak to ma wyglądać, bo po co się rozpisywać na pierdyliard słow jak można to streścić w 100 Smile


RE: Zarabianie na Aliexpress - Prowizja - pspsga - 18-11-2017 20:57

Nie ukrywam , że trochę dziwne zagranie. Ja jak jestem nowy na jakimś forum , to najpierw się zapoznaję z działami , próbuję się udzielać w różnych tematach , a nie jak w Twoim przypadku najpierw wstawiam jakiś "poradnik" na forum i dalej nic nie robię. Z tego co widziałem , to zacząłeś masowo pisać posty na forum , bo dostaniu ostrzeżeniu przez Hybrida1990 dotyczącego nie wymaganej ilości postów , by wstawić reflink... Inaczej tego nazwać nie mogę , ponieważ napisałeś 8 postów w przeciągu nie całych 10 min ....

A po drugie , to na forum jest już poradnik dotyczący epn na forum od ponad roku. I opisana w nim wiedza jest mniejsza aniżeli Twój pseudo poradnik (w tamtym temacie są jeszcze fora i inne strony) ... facepalm


RE: Zarabianie na Aliexpress - Prowizja - adik7276 - 18-11-2017 21:01

@[piotrekprorok] temat o tym programie już jest na forum.


RE: Zarabianie na Aliexpress - Prowizja - ComboThe - 18-11-2017 21:03

"Od tygodnia używam jak na razie wyniki nie są zadowalające ale okej."
"PS4"

Poodgrzewałeś stare kotlety żeby nabić 10 postów, piszesz poradnik z dupy gdzie podajesz NIEPRAWDZIWE informacje wprowadzające w błąd. Tyle w temacie, mam nadzieję że na dobranoc dzisiaj dostaniesz Huh chociaż nie, bana.


RE: Zarabianie na Aliexpress - Prowizja - KosiRBK - 18-11-2017 21:08

Zarejestrowałem się tylko dlatego aby dostać nisze do tego poradnika (link niżej), bo od tego zaczynałem swoje zainteresowania w zarabianiu, zwątpiłem poszedłem na anglojęzyczne fora tam dowiedziałem się o epn i postanowiłem się tym tutaj podzielić bo nie widziałem tego w dziale poradniki.

Tak dostałem ostrzeżenie i specjalnie chciałem nabić 10 postów żeby wstawić RefLinka chyba oczywiste że każdy chce wstawić Refa do swojego poradnika.

"wstawiam jakiś "poradnik" na forum i dalej nic nie robię." - tak czyli teraz mam wchodzić na wszystkie tematy robić śmietnik na forum tylko po to żeby "robić coś dalej", zrobię coś dalej dopiero jak będę miał się z czym się podzielić z innymi i wnieść coś do tematu, poza tym w tym momencie to ty nabijasz posty jeśli coś nie nie pasuje w temacie napisz Priv do moderatora mu nie będzie pasować ten poradnik to go usunie.

http://zarabiam.com/Temat-Poradnik-PPI-PPA-Zacznij-zarabiac-przez-Internet-UPDATED-16-10-101406

@Up
"Nieprawdziwe informacje" Gdzie?
PS4? Uzytkownik pyta jaka konsole posiadacie? Co miałem napisać bo nie rozumiem? ^.- Poza tym napisałem "PS4 tylko i wyłącznie"

Ludzie skączcie pisać o nabijanu postów w tym temacie bo sami je nabijacie, temat wam nie pasuje odsyłam na Priv do moderatorów.


RE: Zarabianie na Aliexpress - Prowizja - pspsga - 18-11-2017 21:11

Nie ma co ukrywać , że tymi 10 postami byleby mieć tylko reffy to mogłeś robić śmietnik ?

@[Hybrid1990] zajmiesz się tą sprawą ? Cool


RE: Zarabianie na Aliexpress - Prowizja - KosiRBK - 18-11-2017 21:18

Udziałem się w tematach w których miałem coś do wniesienia (większości) i w tematach inwestowania.
Tak chce zainewstować tak jak pisałem w tamtych tematach, akutalnie inewstuje od pół roku w kryptowaluty na giełdzie bittrex.