Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GRA - WarTime - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GRA - WarTime (/Temat-GRA-WarTime-152381)

Strony: 1 2


GRA - WarTime - wilksystemu - 18-11-2017 10:34

WarTime

[Obrazek: JPEG244.jpg]
Jest to gra inwestycyjna, w której możesz zarobić prawdziwe pieniądze. Zwiększyć szeregi swojej armii, wezwać sojuszników, rozwinąć konto i wypłacić pieniądze na wygodny elektroniczny portfel. Każdy może zarabiać pieniądze w czasie wojny - po prostu musisz zacząć ...

Gra startuje z dokładnie za dwa dni więc jest czas na z korzystania bonusów i poznania gierki
Czysty link: http://war-time.biz/
Link Ref

facepalm ok mój błąd już się nie powtórzy.


RE: GRA - WarTime - thomasward - 18-11-2017 15:39

Jest gdzieś○ jakieś tłumaczenie czy trzeba się męczyć z bukwą?


RE: GRA - WarTime - Captain - 18-11-2017 21:10

Ciekawe z jakiej gry tym razem ukradli grafiki. Była już jedna podobna gra ruskiej produkcji i miała wszystkie grafiki nielegalnie skopiowane z gry Elvenar od Inno Games.

Jeżeli pojawi się jakaś opcja zarobku bez inwestowania to pisz. Bo wkładac w to pieniądze zdecydowanie odradzam. Ruskie gierki i hyipy to często jedne z najgorszych scamów.


RE: GRA - WarTime - wilksystemu - 19-11-2017 02:03

(18-11-2017 21:10)Captain napisał(a):  Ciekawe z jakiej gry tym razem ukradli grafiki. Była już jedna podobna gra ruskiej produkcji i miała wszystkie grafiki nielegalnie skopiowane z gry Elvenar od Inno Games.

Jeżeli pojawi się jakaś opcja zarobku bez inwestowania to pisz. Bo wkładac w to pieniądze zdecydowanie odradzam. Ruskie gierki i hyipy to często jedne z najgorszych scamów.

Oczywiście się zgadzam że inwestować nie ma co... Głownie chodzi że można to wykorzystać na starcie dają bonus 15 rubli. Elvangold jestem i podobają mi się takie opcje. Co do gierek jest ich kilka i ciekawe jest to że hulają... Kolejna sprawa to Inno Games ma ciekawe gierki swojego czasu przystępowałem do ich programu partnerskiego i nie zakwalifikowałem się.


RE: GRA - WarTime - wilksystemu - 19-11-2017 05:35

Jak się poruszać?

Po rejestracji dostajemy 15 Rubli gratis, jak się w trafi na dzienny konkurs, to można złapać jeszcze jednego Rubla. W pierwszym wstępie można się pogubić i takie moje wstępne postrzeżenie co i jak.

[Obrazek: JPEG251.jpg]
Naciskając, czerwony guzik wchodzimy do gry.

Po wejściu pokażą się z lewej strony zagadki i opcje gdzie trzeba bacznie się zastanowić. W pierwszej zakładce są nasze statystyki więc nie ma potrzeby omawiać.

[Obrazek: Konto_Armia_Czas_wojny_inwestuj_w_gr.png]

Zakadka nr2- Tutaj kupujemy najemników których możemy ulepszać.Cena najtańszego najemnika to 1 Rubel a najdroższy 20480 Rubli to na nasze w przypadku średniego kursu NBP 1 234,94 zł jedna moneta to jeden Rubel.

[Obrazek: JPEG248.jpg]
[Obrazek: JPEG249.jpg]

Zasady gry polegają na tym, że zaczynamy kupować najtańszych najemników jak najwięcej a ulepszenie ich daje najemnika poziomu wyżej.

[Obrazek: JPEG246.jpg]

Na zdjęciu wymagane jest 5 najemników do uepszenia jednego najemnika poziomu 2 itd..

Trzecia zakładka pokazuje nasze statystyki i ogólne zarobki z naszych najemników.

[Obrazek: JPEG252.jpg]

Moim zdaniem gierka ciekawa i myślę że pochodzi bardzo długo biorąc pod uwagę top gierek tego typu w Rosji i nawał na nie. Gra jest dobrze przemyślana i ma potencjał. Oczywiście kokosów się nie zarobi a poświęcając 2 lub 5 min to nie strata czasu. Bardziej da przyjemności w nią będę grał a na dodatek może uda się również z niej wyciągnąć parę groszy...

Link ref- http://war-time.biz/?ref=2952
Czysty- http://war-time.biz/


RE: GRA - WarTime - wilksystemu - 20-11-2017 06:32

Pierwszy Gladiator na pokładzie...
[Obrazek: JPEG258.jpg]



RE: GRA - WarTime - seba274 - 20-11-2017 16:06

Żeby wypłacić potrzebna jest jakaś wpłata?


RE: GRA - WarTime - Captain - 20-11-2017 17:26

(19-11-2017 02:03)wilksystemu napisał(a):  
(18-11-2017 21:10)Captain napisał(a):  Ciekawe z jakiej gry tym razem ukradli grafiki. Była już jedna podobna gra ruskiej produkcji i miała wszystkie grafiki nielegalnie skopiowane z gry Elvenar od Inno Games.

Jeżeli pojawi się jakaś opcja zarobku bez inwestowania to pisz. Bo wkładac w to pieniądze zdecydowanie odradzam. Ruskie gierki i hyipy to często jedne z najgorszych scamów.

Oczywiście się zgadzam że inwestować nie ma co... Głownie chodzi że można to wykorzystać na starcie dają bonus 15 rubli. Elvangold jestem i podobają mi się takie opcje. Co do gierek jest ich kilka i ciekawe jest to że hulają... Kolejna sprawa to Inno Games ma ciekawe gierki swojego czasu przystępowałem do ich programu partnerskiego i nie zakwalifikowałem się.

No właśnie to Elven Gold ma skradzione grafiki z Elvenara.

Co do tej gry to szukałem w Google i grafiki są chyba kradzione z jakiejś inne rosyjskiej gry (w innej domenie w każdym razie) o Sparcie.

Co tego, że hulają - skoro admin jest gotowy na to, że pewnie wielu oszukanych ludzi pójdzie na tamtejszą policją gdy już program się zescami i stracą kase to tym bardziej co miałby się przejmować prawami autorskimi...


Napisz lepiej czy i jak da się tam zarobić bez inwestycji i czy da się bez inwestycji wypłacić. Bo jeśli nie to ten temat powinien być w dziale ,,hyip''.


RE: GRA - WarTime - Xanter98 - 20-11-2017 18:01

(20-11-2017 17:26)Captain napisał(a):  
(19-11-2017 02:03)wilksystemu napisał(a):  
(18-11-2017 21:10)Captain napisał(a):  Ciekawe z jakiej gry tym razem ukradli grafiki. Była już jedna podobna gra ruskiej produkcji i miała wszystkie grafiki nielegalnie skopiowane z gry Elvenar od Inno Games.

Jeżeli pojawi się jakaś opcja zarobku bez inwestowania to pisz. Bo wkładac w to pieniądze zdecydowanie odradzam. Ruskie gierki i hyipy to często jedne z najgorszych scamów.

Oczywiście się zgadzam że inwestować nie ma co... Głownie chodzi że można to wykorzystać na starcie dają bonus 15 rubli. Elvangold jestem i podobają mi się takie opcje. Co do gierek jest ich kilka i ciekawe jest to że hulają... Kolejna sprawa to Inno Games ma ciekawe gierki swojego czasu przystępowałem do ich programu partnerskiego i nie zakwalifikowałem się.

No właśnie to Elven Gold ma skradzione grafiki z Elvenara.

Co do tej gry to szukałem w Google i grafiki są chyba kradzione z jakiejś inne rosyjskiej gry (w innej domenie w każdym razie) o Sparcie.

Co tego, że hulają - skoro admin jest gotowy na to, że pewnie wielu oszukanych ludzi pójdzie na tamtejszą policją gdy już program się zescami i stracą kase to tym bardziej co miałby się przejmować prawami autorskimi...


Napisz lepiej czy i jak da się tam zarobić bez inwestycji i czy da się bez inwestycji wypłacić. Bo jeśli nie to ten temat powinien być w dziale ,,hyip''.

Ale Ty lubisz mieć podane wszystko na tacy Big Grin Autor tematu nie ma obowiązku opisywania wszystkiego, napisał mniej więcej o co chodzi i tyle wystarczy. Jakbyś przeczytał uważnie to na start dostaje się 15 rubli za które można wykupić coś koło 0.35/dzień, ogólnie przy zakupie najtańszych jednostek za 1 rubla zwracają Ci się w 50dni równo, ale czym lepsze tym krócej.

Przy inwestycji 20k rubli zwraca Ci się to w 10 dni i potem masz teoretycznie dożywotni profit, więc nie wróżę zbyt dobrej przyszłości.


RE: GRA - WarTime - wilksystemu - 20-11-2017 19:51

Dodam że po 24 godzinach jest dawany bonus 1 Rubel. Co do grafiki
(sparta: war of empires). Nie wiem czy w tym przypadku jak InoGames są udostępniane grafiki na potrzeby promocji na stronie,i można sobie do celu marketingowych ściągnąć.

[Obrazek: Wartime.png]

Budowanie najemników najlepiej mieć po kilku. Na przykład żeby mieć najemnika 2 poziomu trzeba mieć 5 pierwszego poziomu. Najlepiej mieć ich razy dwa bo na każdych najemnikach zarabiamy więcej, zawsze przesuwamy tylko połowę na następny poziom. Temat przeniosę do dziennika bo gierek jest kilka i obserwuje. Na razie gram w tą i elvengold. Jak wyciągnę z tej będę wkładał w top10. Kolejna sprawa na pewno znacie BitcoFarm jest tam teraz masa reklam za 30 punktów i można szybko uzbierać na reklamę złapałem tam kilku. Gierka świeża a rosjanie gnają masowo w top gierkach siedzi po 60 tys

Dziennik---> http://zarabiam.com/Temat-Bez-Spiny-Mala-Lyzeczka-do-Przodu-151738