Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grupa na FB - linki. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Grupa na FB - linki. (/Temat-Grupa-na-FB-linki-152374)



Grupa na FB - linki. - Duperel - 17-11-2017 20:06

Witam.
Sprawa wygląda tak - jest grupa, sporo osób, tematyka erotyczna. Chcę zacząć wrzucać zdjęcia aktorki (ubranej) a w opisie link do filmu z nią. Interesuje mnie gdzie najlepiej na tym zarobić ? Powiem, że ruch mocno międzynarodowy i nie wiem jaki serwis wybrać, którym bym skracał linki.

Pozdro!


RE: Grupa na FB - linki. - patttson - 17-11-2017 21:17

Serio chce Ci sie na fb? Czasy spamu dawno przeminęły, lepiej jakbyś się zastanowił nad swoją niszą. A jeśli jesteś uparty, szukasz w koncu serwisu do skracania linków czy programu partnerskiego? Ostrzegam, że facebook blokuje większość linków Wink


RE: Grupa na FB - linki. - Duperel - 17-11-2017 21:19

Dla kogoś takiego jak ja, kto dopiero zaczyna się uczyć w temacie zarabiania to chyba nie najgorszy początek. Szukam czegos, co mógłbym robić za pomocą smartphona. A spam jak najbardziej się nadaje. Chyba, że są jakieś propozycje ?


RE: Grupa na FB - linki. - patttson - 17-11-2017 21:25

imo to stosunkowo słaby początek, uczysz się od razu błędnych ruchów. W dziale o poradnikach jest wiele tematów, jeśli chcesz SUBy to najlepiej zainwestuj w hosting i domenę, nauczysz się czegoś pożytecznego, a przy okazji zaryzykuje stwierdzeniem, ze zarobisz wiecej niz na spamie Big Grin

Oprocz tego skoro z telefonu, to tymbardziej weryfikacja FB zbliża się coraz bardziej, radze przeniesc sie na komputer, a jak nie masz takiej opcji to poszukaj w poradnikach zarobku np.social media


RE: Grupa na FB - linki. - Duperel - 18-11-2017 01:03

Nawet nie wiem co to SUBY XD Ale hosting i domenę mam, prowadzę stronę internetową, jednak nie jest ona zbytnio popularna niestety. Mało wejść.