Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
5 Euro na Paypal - Aplikacja Make Cash [iOS/Android] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: 5 Euro na Paypal - Aplikacja Make Cash [iOS/Android] (/Temat-5-Euro-na-Paypal-Aplikacja-Make-Cash-iOS-Android-152352)

Strony: 1 2 3


RE: 5 Euro na Paypal - Aplikacja Make Cash [iOS/Android] - dawid813 - 04-12-2017 15:50

(04-12-2017 12:19)volrather napisał(a):  
(04-12-2017 00:55)dawid813 napisał(a):  Oferty się odświeżają ? Jak tak to co ile ?

Ofert obecnie nie ma za wiele z tego co widze, zrobiłem kilka z których łącznie uzbierałem 11k punktów więc brakuje mi 1000 do następnej wypłaty,a mam jakies 2-3 oferty z czego prawdopodobnie w jednej aplikacji trzeba coś zapłacić.

Mam obecnie podobnie do Ciebie , ale brakuje mi trochę mniej punktów , a jedyne oferty które zostały wymagają płatnej subskrypcji Angry


RE: 5 Euro na Paypal - Aplikacja Make Cash [iOS/Android] - makecash - 04-12-2017 19:50

Powie mi ktoś, w którym miejscu u Was była ta oferta "Lords Mobile"?
U mnie w żadnym miejscu nie ma. Być może to dlatego, że mam androida?
Lub mam za starą wersję androida albo już nie ma tej oferty?


RE: 5 Euro na Paypal - Aplikacja Make Cash [iOS/Android] - volrather - 04-12-2017 20:03

(04-12-2017 19:50)makecash napisał(a):  Powie mi ktoś, w którym miejscu u Was była ta oferta "Lords Mobile"?
U mnie w żadnym miejscu nie ma. Być może to dlatego, że mam androida?
Lub mam za starą wersję androida albo już nie ma tej oferty?

Była normalnie w zakładce "Tasks".
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.igg.android.lordsmobile&hl=pl

Pisze, że obsługuje "2.3 i nowsze", więc raczej to nie problem. Być może poprostu już ta oferta nie jest aktywna

@edit
Wypłata na koncie po 3 dniach
[Obrazek: payout.png]

@edit2
Dalej wypłaca 30.12.2017

[Obrazek: wyplata2.png]