Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
5 Euro na Paypal - Aplikacja Make Cash [iOS/Android] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: 5 Euro na Paypal - Aplikacja Make Cash [iOS/Android] (/Temat-5-Euro-na-Paypal-Aplikacja-Make-Cash-iOS-Android-152352)

Strony: 1 2 3


5 Euro na Paypal - Aplikacja Make Cash [iOS/Android] - khryme - 16-11-2017 20:47

Przedstawiam wam aplikację Make Cash na androida oraz iOS, która pozwoli Wam zarabiać kilka groszy grając w gry, oraz robiąc zadania rodem z Streetspotr. Niestety z tego drugiego mogą korzystać tylko mieszkańcy większych miast, ja w takim nie mieszkam, więc tego nie przedstawię.

Tak prezentuje się ekran startowy aplikacji:

[Obrazek: 8611f217af5b.jpg]

Jak widać, dostajemy różne zadania, najczęściej jest to "Pobierz aplikację, osiągnij X level w grze Y" lub "Pobierz i uruchom" lecz za te pierwsze dostajemy najwięcej punktów, które można wymienić na pieniądze.

Przelicznik wygląda następująco
[Obrazek: 54aeca0ee26e.jpg]

Nie są to jakieś wielkie sumy punktów do zdobycia, o czym się przekonacie na koniec.

Dodatkowo jeśli aplikacja nie zaliczy wam punktów, można to łatwo zgłosić w zaimplementowanym panelu, można tam także sprawdzić status naszego zadania.

[Obrazek: 87203410352a.jpg]

Jak widać po obrazku, najwięcej punktów otrzymałem za grę Lords Mobile, bo aż 8 tysięcy z czymś, czyli na wypłatę 5 Euro + zostanie jeszcze na kolejną wypłatę. Przypominam, żeby wypłacić 5 euro trzeba uzbierać 6 tys. punktów. Tak więc polecam wam zadanie z grą Lords Mobile, w której trzeba wbić 11 poziom zamku. Zajęło mi to 5 dni, ale tylko dlatego, że nie miałem czasu. Jeśli będziecie odpalać grę co godzinę, to z łatwością zrobicie to szybciej.

Aplikacja jest wypłacalna w stu procentach. Wypłata doszła po dwóch dniach.
[Obrazek: 9321ef572535.png]

Aplikację na iOS znajdziecie w AppStore pod frazą "Make Money", będzie to pierwszy wynik jak na zdjęciu.
[Obrazek: de8987514fea.jpg]

Natomiast link do wersji na androida znajduje się tutaj

Po podaniu kodu HAWS54 otrzymujecie 20 punktów, mało ale zawsze coś.


RE: 5 Euro na Paypal - Aplikacja Make Cash [iOS/Android] - Zaperr44 - 17-11-2017 13:19

Zrobiłem pierwszego taska i już mnie chciało naciągnąć na subskrybcję sms Jerk2 na szczęście mam zablokowane więc radzę uważać Smile

A gdzię są te zadania dla dużych miast? Bo nigdzie ich nie widzę są same taski z grami


RE: 5 Euro na Paypal - Aplikacja Make Cash [iOS/Android] - khryme - 17-11-2017 13:42

(17-11-2017 13:19)Zaperr44 napisał(a):  Zrobiłem pierwszego taska i już mnie chciało naciągnąć na subskrybcję sms Jerk2 na szczęście mam zablokowane więc radzę uważać Smile

A gdzię są te zadania dla dużych miast? Bo nigdzie ich nie widzę są same taski z grami

A dostałeś punkty? Na iOS nie wyskakują żadne subskrybcje.
A te taski są w zakładce „map”


RE: 5 Euro na Paypal - Aplikacja Make Cash [iOS/Android] - KamilC003 - 19-11-2017 07:15

wiecie ile można zarobić na tej apce? wypłacalna?


RE: 5 Euro na Paypal - Aplikacja Make Cash [iOS/Android] - khryme - 19-11-2017 12:16

(19-11-2017 07:15)KamilC003 napisał(a):  wiecie ile można zarobić na tej apce? wypłacalna?

moj dowod wyplaty masz w pierwszym poscie,
a co do pytania czy idzie zarobic, to myślę że warto zrobić tylko zadanie z Lords mobile za 8 tys. punktów, co umożliwia wypłatę 5 euro, reszta zadań jest czasochłonna i dostaje się za nie mniej punktów.


RE: 5 Euro na Paypal - Aplikacja Make Cash [iOS/Android] - Zaperr44 - 19-11-2017 13:16

Zrobiłem 3 taski i najpierw miałem w oczekujących do zatwierdzenia a potem nagle zniknęły i coinsów do tej pory nie mam więc odradzam się w to bawić bo raz zaliczy raz nie i trud na marne Smile


RE: 5 Euro na Paypal - Aplikacja Make Cash [iOS/Android] - KamilC003 - 19-11-2017 13:43

jeżeli ktoś z tą grą Lord zaczyna polecam dołączyć do klanu, o 8:00 zacząłem w to grać i wchodzę co 20 min., proszę klan o wybudowanie tych budowli a pozniej zamku i tak już prawie 6 lvl zamku mam. mam nadzieje że uda sie go zbudować dzis do 22:00 Big Grin


RE: 5 Euro na Paypal - Aplikacja Make Cash [iOS/Android] - mcraft - 19-11-2017 18:03

Apka zainstalowana dla brata, on gra ja zgarniam szmal Smile
Powiedz mi tylko te Lords Mobile to z fantastic offer wall ?


RE: 5 Euro na Paypal - Aplikacja Make Cash [iOS/Android] - Poszukajacy - 26-11-2017 13:47

Jest taki film Nerve Big Grin tak mi się trochę skojarzyło z tą apką. Film polecam Wink


RE: 5 Euro na Paypal - Aplikacja Make Cash [iOS/Android] - Stworkowaty - 27-11-2017 09:06

Zlecone 5$, zaraz będzie również zlecone drugie 5$, mi zalicza wszystko bez problemu, spoko opcja bo zawsze parę groszy wpadnie jeżeli serwis jest wypłacalny.. zobaczymy. Smile