Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szablon wordpress strona promocjami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Szablon wordpress strona promocjami (/Temat-Szablon-wordpress-strona-promocjami-152329)



Szablon wordpress strona promocjami - prololex - 16-11-2017 12:13

Witam.
Szukam szablonu wordpress pod stronę z promocjami typu - https://www.pepper.pl

Najlepiej bezpłatny ale mogą być płatne w ostateczności Big Grin


RE: Szablon wordpress strona promocjami - Itaru - 16-11-2017 13:09

Mam coś takiego http://justfreethemes.com/demo/?theme=Shophistic%20Lite


RE: Szablon wordpress strona promocjami - polskitrader - 28-11-2017 15:14

Darmowych dobrych szablonów raczej nie znajdziesz pod tą branżę, popatrz w googlach pod hasłami promo codes itp, znajdziesz tanio bo 59 dolarów za szablon, który musisz najlepiej zedytować pod siebie, bo oryginały standardowe jak dla mnie są niekompletne, do tego i tak trzeba wgrywać trochę wtyczek, które ciężko znaleźć i czasami nie współgrają z szablonem.
Ogólnie na chwilę obecną stron z promocjami podobno jest w polsce około 120, więc żeby się przebić na start trzeba mieć z 10k na reklamę. Trzeba też dobrze wypozycjonować i mieć jakiś oryginalny pomysł na to by zachęcić tych ludzi do siebie, bo i tak większość ludzi korzysta z picodi, alerabat, qpony, blip, oraz cashbacki do tego nawet serwisy typu interia, fakt, newseek czy komputronik też się wycwaniły i korzystają z takiej opcji zarabianie. Ja przeszukując informację o takich stronach znalazłem chyba ich około 30-40 więc żeby się przebić trzeba bardzo dużo pieniędzy w każdą formę reklamy.
Ja próbuję w tym sił i już wydałem około tysiąca złotych i powiem, że póki co jest naprawdę ciężko. Robiąc sondy na ten temat w social media, otrzymywałem odpowiedzi, że ludzie w większości mają swoje ulubione do tego strony i są do nich przyzwyczajeni.
Dodaj pod uwagę, że najwięcej ludzi zabierze Ci ceneo i skąpiec, bo ludzie lubią sobie wpierw towar porównać, więc wejdą w Twoją stronę, a następnie przejdą w porównywarki. Nie zniechęcam Cię, bo sam w tym siedzę i opisuję to z mojej perspektywy, a póki co nie mam jeszcze zbyt wielu informacji statystycznych, żeby móc dokładnie opisać rentowność tego.
Jeszcze zależy czy chcesz aby strona była na zasadzie pepper, co wg mnie ich zasada działania jest strasznie nie fair, bo to ludzie poprzez dodawanie im kuponów dają im zarobić i to konkretne pieniądze, myślę że gdyby ludzie byli świadomi tego że ich karmią, a sami w zasadzie nie mają zbyt wiele, bo takie promocje mogą sobie znaleźć sami na innych stronach, to by przestali dodawać kupony.
Ale jeśli chcesz takiej strony to nic nie stoi na przeszkodzie, bo możesz reklamować taki portal że jest to tylko i wyłącznie Polski portal, a takie pepper jest niemieckie, więc w zasadzie kasa i tak idzie w niemiecki portfel Smile


RE: Szablon wordpress strona promocjami - rachman - 28-11-2017 16:13

Ciężki kawałek chleba to fakt. Szablony też ciężko znaleźć a już na pewno nie darmowe. Nawet małe tego typu serwisy zazwyczaj działają na autorskich rozwiązaniach opartych na API. Bez kasy lub ekstra pomysłu na promocję nie ma co zaczynać obecnie.


RE: Szablon wordpress strona promocjami - wafelek - 07-12-2017 21:54

Z doświadczenia wiem, że nawet po zakupieniu fajnego szablonu dużo trudności sprawia dostosowanie go do wymagań naszej strony. Przed zakupem dokładnie sprawdź czy jest dostępna do niego szczegółowa dokumentacja.


RE: Szablon wordpress strona promocjami - polskitrader - 15-12-2017 23:45

Ale jak nie będzie to trudny szablon, to nie będzie przykuwał uwagi potencjalnych klientów. Teraz jest ważne by miał bardzo dużo funkcji, a wygląd możesz modyfikować w kodzie, bo zazwyczaj podstawowe wyglądy nie zawsze spełniają nasze oczekiwania. A do tego typu formy zarabiania, nie ma co oszczędzać bo jeśli chcesz zysków to nie kupuj pierwszego lepszego szablonu.


RE: Szablon wordpress strona promocjami - imadlo - 23-12-2017 12:33

Co do darmowych szablonów to jest ich mnóstwo i nie trzeba za nie płacić, wystarczy dobrze poszukać. Czym się różni darmowy od płatnego ? Tym, że w darmowym szablonie nie mamy żadnych aktualizacji i nie możemy liczyć na pomoc od supportu w razie problemów, płacąc już za jakiś szablon mamy te przywileje.


RE: Szablon wordpress strona promocjami - Styler - 23-12-2017 12:35

Jeśli będziesz zainteresowany to mogę napisać taki szablon.


RE: Szablon wordpress strona promocjami - polskitrader - 26-12-2017 20:02

Tylko pod promocje nie znajdzie ani jednego darmowego szablonu Smile oczywiście może pobrać pirata, ale chyba to nie jest warte ryzykowania, bo porządny szablon kupi od 50 do 100 dolarów, robiony przez profesjonalistów i z dostępem do supportu.