Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostawiła mnie dziewczyna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zostawiła mnie dziewczyna (/Temat-Zostawila-mnie-dziewczyna-152321)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zostawiła mnie dziewczyna - limak5 - 16-11-2017 13:15

(16-11-2017 12:16)Adwez napisał(a):  Po trzecie: Weź się w garść i zamiast płakać do poduszki, to poczytaj poradniki o zarabianiu przez internet. impreza

Może nie będzie dziewczyny, za to forsa będzie Big Grin


RE: Zostawiła mnie dziewczyna - fusek - 16-11-2017 13:18

(16-11-2017 13:15)limak5 napisał(a):  
(16-11-2017 12:16)Adwez napisał(a):  Po trzecie: Weź się w garść i zamiast płakać do poduszki, to poczytaj poradniki o zarabianiu przez internet. impreza

Może nie będzie dziewczyny, za to forsa będzie Big Grin
A jak forsa bedzie to i laski beda.

Mlody jestes co zdobyles to Twoje.


RE: Zostawiła mnie dziewczyna - sheko12 - 17-11-2017 10:47

Większość kobiet taka jest, one maja swoje gry, żyją pod wpływem emocji, sprawdzają, czy jesteś cos wart, czy jesteś w stanie zapewnić jej emocje, testują zachowanie. Każda kobieta pragnie emocji, chce, aby coś się działo, a jak facet żyje rytuną, to ona go zdradzi, bo znajdzie się koleś który jej te emocje zapewni.

Mam znajomego który pracuje w takim korpo, w biurowcu, na swoim piętrze wszyscy są w dobrych relacjach, często gęsto jest tak, że oni siebie po pracy wzajemnie rozwożą do domów, jak ktoś ma auto, znajomy mi mówił, że już 3 dziewczyny, mężatki, dwójka/trójka dzieci coś chciały od niego więcej, albo mówil mi, jak to się mu zwierzały, że mają nude, a facet nie raczy starać się w łóżku Big Grin

Prezenty, przeprosiny, to nic nie znaczy, jak będziesz teraz ja błagał, przepraszał, prosił, jeszcze bardziej się pogrążysz, ona ma na Cie tak wywalone, że sobie nie dajesz sprawy Wink

Może...gdybyś nie był jej pieskiem, dziś dalej uważałbyś sie za szczęsliwego, zresztą, pomijajac już fakt, że uzależniasz swoje szczęście od kobiety, bo to już inna bajka Big Grin

Musisz też zdać sobie sprawe z tego, że Ty też jesteś winny, lepiej zgonić na kobietę, ale warto jednak się zastanowić, co zrobiliśmy, gdzie popelniliśmy błąd Wink


Miej jaj, by podejść do nowej laski na ulicy i poznać ją, wziąć numer, umówić się na randkę, zanim sam siebie pogrążysz i jeszcze bardziej oszukasz Wink


RE: Zostawiła mnie dziewczyna - Captain - 17-11-2017 11:12

Tak mu doradzacie, a tymczasem na 50% to marketing szeptany, pewnie chodzi o tą książkę. Koleś nowe konto założył na forum o zarabianiu, 3 posty i już taki temat, w dodatku nie na temat. I nawet nie zagląda tu już i nic więcej się nie udziela...


RE: Zostawiła mnie dziewczyna - rachman - 17-11-2017 11:16

A co się przejmujesz. Może ktoś inny skorzysta jak będzie miał problemy z laską na którą nie umie spojrzeć z dystansu Wink Nie wiem czy o książkę chodzi ale póki co nie ma ani tytułu ani nawet pewności ze ta książka ujrzy światło dzienne - książkę pisała w ramach terapii więc możliwe że tylko dla siebie by to wyrzucić z siebie - są takie metody terapii. Okaże się za jakiś czas czy wyskoczy z promocją Wink


RE: Zostawiła mnie dziewczyna - Zaperr44 - 17-11-2017 12:55

Haha przecież ten tekst "Kocham Cię ale nie mogę z tobą być" to podstawa każdej baby Big Grin
Ja miałem to samo i było to same tłumaczenie,rezultat? Znalazła sobie innego a chodziło tylko o to żeby skończyć to w pokojowym nastawieniu dlatego takie teksty się pojawiają ja się zbierałem pół roku i dopiero zrozumiałem tak naprawdę co to znaczy, życze i tobie powodzenia Smile


RE: Zostawiła mnie dziewczyna - Adwez - 17-11-2017 13:30

Dziwne, że gość wszedł na forum się wyżalić, a następnie nawet nie raczy nikomu odpisać. Kto wie..może nawet nie czyta tego, co mu odpowiedzieliśmy. Tylko mi się wydaje, że to nie jest normalne ? Coraz więcej jest osób w tym czasach o słabej psychice. Smile Mam tylko nadzieje, że nic złego sobie nie zrobił.


RE: Zostawiła mnie dziewczyna - Artinesse - 17-11-2017 13:31

To ja chyba chłopem jestem facepalm
U mnie w życiu jest na odwrót. Ja robię za faceta w związku a facet to nie zdecydowana panienka, która sama nie wie co chcę, mówi co jej wygodnie, ale przecież tak bardzo kocha i mu zależy.

Życie jest przewrotne impreza


RE: Zostawiła mnie dziewczyna - precell - 17-11-2017 13:36

(17-11-2017 10:47)sheko12 napisał(a):  Większość kobiet taka jest, one maja swoje gry, żyją pod wpływem emocji, sprawdzają, czy jesteś cos wart, czy jesteś w stanie zapewnić jej emocje, testują zachowanie. Każda kobieta pragnie emocji, chce, aby coś się działo, a jak facet żyje rytuną, to ona go zdradzi, bo znajdzie się koleś który jej te emocje zapewni.

Mam znajomego który pracuje w takim korpo, w biurowcu, na swoim piętrze wszyscy są w dobrych relacjach, często gęsto jest tak, że oni siebie po pracy wzajemnie rozwożą do domów, jak ktoś ma auto, znajomy mi mówił, że już 3 dziewczyny, mężatki, dwójka/trójka dzieci coś chciały od niego więcej, albo mówil mi, jak to się mu zwierzały, że mają nude, a facet nie raczy starać się w łóżku Big Grin

Prezenty, przeprosiny, to nic nie znaczy, jak będziesz teraz ja błagał, przepraszał, prosił, jeszcze bardziej się pogrążysz, ona ma na Cie tak wywalone, że sobie nie dajesz sprawy Wink

Może...gdybyś nie był jej pieskiem, dziś dalej uważałbyś sie za szczęsliwego, zresztą, pomijajac już fakt, że uzależniasz swoje szczęście od kobiety, bo to już inna bajka Big Grin

Musisz też zdać sobie sprawe z tego, że Ty też jesteś winny, lepiej zgonić na kobietę, ale warto jednak się zastanowić, co zrobiliśmy, gdzie popelniliśmy błąd Wink


Miej jaj, by podejść do nowej laski na ulicy i poznać ją, wziąć numer, umówić się na randkę, zanim sam siebie pogrążysz i jeszcze bardziej oszukasz Wink


Widzę, że znasz się na rzeczy. Interesujesz się PUA? Sex


RE: Zostawiła mnie dziewczyna - fusek - 17-11-2017 13:57

(17-11-2017 11:12)Captain napisał(a):  Tak mu doradzacie, a tymczasem na 50% to marketing szeptany, pewnie chodzi o tą książkę. Koleś nowe konto założył na forum o zarabianiu, 3 posty i już taki temat, w dodatku nie na temat. I nawet nie zagląda tu już i nic więcej się nie udziela...
Spokojnie. Przeciez to pudelek lub bravo; kazdy ma prawo wyzalic sie tym co mu akurst na sercu lezy