Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback za wykupienie OC na mojej stronie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Refback za wykupienie OC na mojej stronie (/Temat-Refback-za-wykupienie-OC-na-mojej-stronie-152287)



Refback za wykupienie OC na mojej stronie - nitram - 14-11-2017 19:15

Cześć.

Potrzebuję pomocy w testowaniu funkcjonalności strony www.
Startuję z nowym projektem (strona jeszcze jest w budowie), ale już częściowo funkcjonalność jest zaimplementowana.

Na chwilę obecną koniecznym do przetestowania jest formularz do wysyłania zapytania odnośnie składek OC/AC.

Na czym będzie polegać zadanie do wykonania ?

1. Proszę przejść na stronę: Oblicz składkę OC.
2. Zapoznaj się z ogólnym zamysłem wypełniania formularza (wypełnienie za pomocą zdjęcia)
3. Skorzystaj z przycisku "Oblicz składkę OC"
4. Uzupełnij krótki formularz i prześlij odpowiednie zdjęcia potrzebne do wyliczenia składki OC/AC.
5. W polu "Informacje dodatkowe" wpisz Zniżka 5%+"Twój nick"


Testowanie i możliwość skorzystania z atrakcyjnej stawki na ubezpieczenie OC, jest możliwe tylko dla osób które posiadają samochód. Oczywiście jeśli wyliczenie nie będzie dla Ciebie atrakcyjne nie musisz u mnie kupować tego ubezpieczenia.


RE: Refback za wykupienie OC na mojej stronie - AnonimMilioner - 15-11-2017 18:51

Klik.

Klik to co w sygnaturze.


Refback za wykupienie OC na mojej stronie - Hybrid1990 - 02-02-2019 21:58

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.