Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do 1000 zł za darmowe eKonto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Do 1000 zł za darmowe eKonto (/Temat-Do-1000-zl-za-darmowe-eKonto-152274)



Do 1000 zł za darmowe eKonto - PiLot - 14-11-2017 13:05

Nagrody gwarantowane w promocji to:
  • 100 zł za 5 transakcji (płatności kartą lub nawet przelewy)
  • do 650 zł w zwrotach za płatności kartą i/lub Blikiem (bez wykluczeń miejsc gdzie można płacić i naliczony będzie moneyback więc kilka sposobów na to jest)
  • do 250 zł za polecenia udziału w promocji innym osobom

Łącznie można więc przytulić 1000 zł. A konto z kartą przy tym darmowe (z gwarancją na 2 lata). Szczegółowe prześwietlenie


RE: Do 1000 zł za darmowe eKonto - wrzochal11 - 14-11-2017 13:25

Dobra promocja.
W sumie to w mbanku, te promocje już trochę trwają. Przykładowo na drugie konto czyli "eKonto m", które jest lepsze dla osób młodszych, też można 110zł zgarnąć, wystarczy wykonać 8 transakcji w danym miesiącu.
Tutaj widzę, że ebroker jeszcze 100zł dorzuca od siebie. Duży plus dla promocji.
Myślę, że warto skorzystać. Ja już konto u nich mam (do ubezpieczenia na auto było mi potrzebne, też po to żeby mieć coś taniej), więc już nie skorzystam Smile


Do 1000 zł za darmowe eKonto - Hybrid1990 - 05-02-2021 16:27

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.