Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash (/Temat-kochamkesz-zaczyna-zabawe-z-SEO-OgAds-IceCash-152263)

Strony: 1 2 3 4


RE: kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash - Itachi198 - 23-11-2017 22:12

Powodzenia! Smile


RE: kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash - Gremquen - 23-11-2017 22:17

Również życzę powodzenia Wink


RE: kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash - kochamkesz - 01-12-2017 15:22

Heja wszystkim tu obecnym Smile

Od ostatniego wpisu dużo się nie zmieniło. Trochę linkuję, trochę postuję i tak w kółko Lol

Aktualnie tak to wygląda dla pozycjonowanej strony :

[Obrazek: sadasdjpg_qxnxnxp.jpg]

Zaczynam pomału myśleć już nad dodaniem jakiegoś Content Lockera Huh Zarejestrowałem się w OgAds i wczoraj mi zatwierdzili profil Big Grin

To chyba na tyle. Do następnego !


RE: kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash - mgll - 06-12-2017 21:25

Całkiem dobre wyniki, rób tak dalej! Big Grin


RE: kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash - kochamkesz - 10-12-2017 09:43

Serplab ostatnio ma problemy jakieś i nie będzie statystyk SEO w formie graficznej Tongue

Napiszę tylko tyle, że na ten moment serpy dla poniższych tagów prezentują się tak Lol :

pobierz - 2
do pobrania - 5
download - 18
warez - 2
po polsku - 3
pełna wersja - 4
demo - 24



Powoli do przodu Lol Ogads już podpięty, strona nie zarabia ale myślę, że zrobi się szum w pierwszym kwartale 2018 Huh Mięjmy nadzieję... a póki co powolutku dobijamy do TOP 1 !!!


RE: kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash - radek0389 - 10-12-2017 09:54

Patrząc na tagi, to celujesz w polski targetSmile? I do monetyzacji ogads? Jeśli tak to chyba słaby wybór, tam jest dużo ofert subsms ale takich, że ciężko się nie połapać ile co kosztuje, więc konwersja będzie mizerna.


RE: kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash - kochamkesz - 10-12-2017 10:15

Oczywiście, jeżeli mówimy o desktop, na mobile jest kilka fajnych instalacji Wink No i nie piszę, że ruch tylko z polski Lol Zobaczymy Tongue


RE: kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash - kochamkesz - 18-12-2017 14:42

Aktualizacja !!!

Jednoniszówka mocno podlinkowana w poprzednim tygodniu, a teraz nic z nią nie robię tylko czekam aż mi wszystko zaindeksuje. Nie chcę pingować samodzielnie, nie mam parcia bo tak naprawdę nisza startuje w pierwszym kwartale 2018, a już na ten moment pojedyncze frazy są w TOP3-5, a kombinacja fraz daje mi TOP1
Huh Przypominam, podpięty jest Ogads, zobaczymy co z tego wyniknie Lol

Aby nie nudzić się wyszukana kolejna nisza i założony FP dla niej, tutaj akurat w przyszłości będzie Real Content. Powstanie strona www FP ( tak będzie również SEO Lol ale i ruch z samego FP ) do monetyzacji, cupsell itp. itd. Idea Póki co pomału się rozwija bez żadnego parcia tylko dodaję co jakiś czas post - aktualnie 51 fanów.

No i jeszcze zrodził się trzeci projekt dotyczący dropshipping. Nisza jest, pomysł jest. Jutro / dziś kupuję hosting i domenę i zaczynam budować sklep od 0, a później Sex z SEO . Nie chcę zaczynać zabawy z Allegro, wolę powolutku budować markę / ruch bez tego serwisu. Co z tego wyjdzie niewiem, najwyżej stracę kilka zł i kilkadziesiąt godzin pracy 2 Jednak myślę, że będzie dobrze Smile

Do następnego !




RE: kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash - kochamkesz - 21-12-2017 17:32

Na dzień dzisiejszy google zindeksowało kilka linków i sprawy mają się tak :

[Obrazek: blog.jpg]

Fakt, że nie wszystko weszło bo tylko 7 fraz na 17 facepalm. Podejrzewam, że trochę zaniedbałem tekst na stronie ( wszystko piszę sam ) i dlatego. Jednak cieszę się, że te frazy co już mam są na ten moment w miarę stabilne. Czekam na atak konkurencji Tongue

Co do Fp, powoli rośnie i mam 63 fanów
Postaram się trochę częściej dodawać posty bo ostatnio to jeden na trzy dni beka

No i przechodzimy do dropshipping'u Huh Długo myślałem z jakiego oprogramowania skorzystać. Wybrałem trzy : shopify, prestashop i woocommerce. Po kilku godzinkach postawiłem na wordpressa z wtyczką woocommerce. Powolutku dostosowuję go pod siebie i zobaczymy czy będzie jakiś zysk Wink

Saldo z internetów na dzień 21.12.2017r : -18,43zł

Kolejna aktualizacja raczej po Świętach. Wszystkim życzę dużo zdrówka i spełnienia marzeń w 2018r impreza


RE: kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash - Miedziany - 21-12-2017 20:27

Pamiętaj że pod dropshipping musisz też mieć DG Wink