Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash (/Temat-kochamkesz-zaczyna-zabawe-z-SEO-OgAds-IceCash-152263)

Strony: 1 2 3 4


kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash - kochamkesz - 13-11-2017 19:43

Witam wszystkich odwiedzających ten temat. Wasze zdrowie impreza

Jakieś 6msc wstecz bawiłem się lekko w SEO, jednak później stronę porzuciłem. Dlaczego ?? Sam tego nie wiem Undecided Może przez te zamieszanie z branżą SUB SMS ?? No nie wiem, choć gdy patrzę na temat Bartka lub Mateusza to raczej chyba nie jest jeszcze tek źle Tongue Chcę spróbować czegoś "nowego".

Podstawowym założeniem jest wybicie strony bez poniesienia kosztów. Czy jest to możliwe ? Zobaczymy Wink

Wybrałem content związany z hackami skierowany na Polskę. W sobotę założyłem darmowego bloga na blogerze, a w niedzielę podpiąłem pod darmową domenę nazwa.pl Huh Póki co strony jeszcze nie ma w google.pl mimo, że już kilka linków puściłem Sad Kiedy spodziewać się pojawienia ??

Z lekką pomocą na ten moment wybrałem dwa serwisy do zmonetyzowania strony : OgAds i IceCash

Jest to projekt jednoniszowy i naprawdę będę happy gdy uda mi się wypracować ok 10zł dziennie co w przeliczeniu wychodzi ok 3$. Kiedy uda mi się to zrealizować ?? Sam nie wiem beka Póki co trzeba się szkolić z SEO co napewno zaprocentuje w przyszłości Smile


RE: kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash - danoneksss - 13-11-2017 20:25

Chętnie bym pomógł, ale niestety kompletnie nie rozumiem Twojego pytania Big Grin


RE: kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash - kochamkesz - 14-11-2017 07:15

Big Grin sam też nie rozumiem beka

Dobra koniec żartów, chodzi mi o meta tagi w sekcji head tzw. keywords. Przyjmijmy, że content to A.

Mam dodać tak :

A, A hack, A crack, A download

czy

A, hack, crack, download

???

W miejscach gdzie linkuję zawsze wybieram sposób pierwszy. Nie jestem pewny jak umieścić to na stronie ??


No i teraz sprawa indeksowania bo już trochę czasu minęło, a strony ciągle nie ma Sad Ponizej treść pliku robots. Znalazłem to w webmastertools :

User-agent: Mediapartners-Google
Disallow:

User-agent: *
Disallow: /search
Allow: /

Sitemap: http://www.mojadres.pl/sitemap.xml

Jest ok ??


RE: kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash - ziomgg - 14-11-2017 12:01

Meta tag keywords nie działa od wielu lat. Spróbuj dodać stronę do indeksowania przez Google Search Console.


RE: kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash - twardy - 14-11-2017 12:11

Nie znam sie ale na moje jak masz:

pokemon go hack to robisz np:

pokemon go hack
pokemon go hack android
pokemon go hack ios
pokemon go hack apk
pokemon go hacks
pokemon go hack pl
pokemon go hack pc
pokemon go hack download
pokemon go hack 2017
pokemon go hacked
pokemon go hack ios pl
pokemon go hack android 7.0
pokemon go hack v1.39.1
pokemon go hacked apk
pokemon go hack android 2017
pokemon go hack ios download
pokemon go hack chomikuj
pokemon go hack forum
pokemon go hack android pl
pokemon go hack apk chomikuj
pokemon go hacks 2017
pokemon go hack apk android
pokemon go hack apk ios
pokemon go hack android 5.1.1
pokemon go hack android 6.0.1
pokemon go hack apk joystick
pokemon go hack app
pokemon go hack apk 2017
pokemon go hack android 4.4.2
pokemon hack go to all regions
pokemon go hack ban
pokemon go hack bunny
pokemon go hack bot
pokemon go hack bluestacks
pokemon go hack best locations
pokemon go hack bunny app
pokemon go hack buttons
pokemon go hack balls
pokemon go hack black screen
pokemon go hack best
pokemon go hack by dr rann
pokemon go hack by sahad ikr
pokemon go hack bluestacks 2017
pokemon go hack by tutuapp
pokemon go hack bot download
pokemon go hack by lucky patcher
pokemon go beta hack

A nie pokemon go hack, crack, download.


kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash - Matixio - 14-11-2017 20:28

A pod Polskę nie będzie przypadkiem lepszym wyborem serwis typu mylead i wybranie programu pobieranie plików??


RE: kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash - kochamkesz - 15-11-2017 18:22

Nie chcę celować w branżę SUBów. Pod Polskę co prawda nie ma jakoś dużo ofert "instalacji" na OgAds/iceCash, jest więcej ofert PIN. No ale co ja teraz będę sobie głowę zawracał monetyzacją, najpierw SEO Jerkl

Strona odwiedzona przez robocika i już wisi w wyszukiwarce Huh

Pytanko : co zrobić aby bez przedrostka www (adrs.pl) przekierowywało na http://www.adres.pl ?? W blogerze mam zaznaczoną opcję ale za uja nie chce mi to działać :/ Cały czas wyskakuje "domena jest utrzymywana w nazwa.pl" Rolleyes Z OVH nie miałem wcześniej problemów Smile


RE: kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash - kochamkesz - 17-11-2017 07:48

Odnośnie problemu napisałem do supportu, zobaczymy czy pomogą Smile

Strona pomału się wybija. Tag "pobierz" na 16 pozycji Huh impreza

Edit / strona już hula bez przedrostka Smile zapomniałem usunąć dwa wpisy w konfiguracji DNS facepalm


RE: kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash - kochamkesz - 23-11-2017 07:33

Fajnie się pisze gdy nikt nie pisze beka

No ale nic, może bana nie wyrwę Huh

Serpy na dzień wczorajszy :

[Obrazek: jjpg_qxxpaqw.jpg]

Teraz optymalizacja
Sad


RE: kochamkesz zaczyna zabawę z SEO / OgAds / IceCash - Mariuszeek - 23-11-2017 08:03

Powodzenia Smile