Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykaz zarobków. Kryptowaluty / Cupsell - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Wykaz zarobków. Kryptowaluty / Cupsell (/Temat-Wykaz-zarobkow-Kryptowaluty-Cupsell-152233)

Strony: 1 2


Wykaz zarobków. Kryptowaluty / Cupsell - Pszczelarz - 12-11-2017 17:02

Cześć
Mam kilkuletnie doświadczenie w zarabianiu w internecie.
Moją główną zasadą jest, aby nie oszukiwać ludzi, ponieważ wolę mieć mniej i spać spokojnie (sub sms itp.)
Zacząłem zarabiać od zera, bez doświadczenia na Cupsell. Nie są to tysiące złotych, ale co miesiąc wpadnie kilka stówek.
Dlaczego Cupsell?
1. Zrobisz jeden sklep i pieniądze ciągle wpadają
2. Ty tylko projektujesz i reklamujesz, resztą zajmuję się Cupsell
3. TO ty ustalasz sobie prowizję, jaką chcesz zarobić
4. Mnóstwo asortymentu
5. Darmowa przesyłka od 150 zł dla klientów
6. Ostatnio zostały zmniejszone ceny koszulek o 5 zł więc jest extra.

Powiem wam, że najlepszy sezon na sprzedaż jest przed świętami Smile

kryptowaluty
Z zarobionych pieniędzy na Cupsell przelewam na giełdę kryptowalut
Nie mam dużego doświadczenia, ale udaje mi się podwajać zyski.
_________________________________________________

Cupsell:[/ 1500 zł
Kryptowaluty
: 2700 zł

Nie uważam się za speca w zarabianiu w internecie, ale mogę przekazać wiedzę, którą nabyłem.
Nie będę pisał jakiś ogólnych rzeczy, ponieważ każdy przypadek osoby jest inny. Podchodzę do każdego indywidualnie. Oczywiście wszystko za darmo, dobro wraca. Dlatego nie wahaj się i napisz. Wspólnie cos wymyślimy Smile

Nie chcę na razie pokazywać, gdzie inwestuje, ponieważ nie jestem dobrym wzorcem do naśladowania. Mogę jedynie zdradzać moje metody Smile
Jeśli macie jakieś wskazówki to proszę napisać Smile



[Obrazek: image.png]

[Obrazek: 431.png]


RE: Wykaz zarobków. Kryptowaluty / Cupsell - pspsga - 12-11-2017 17:15

Powodzenia Smile
Od kiedy zajmujesz się CUPSELLEM ? Cool


RE: Wykaz zarobków. Kryptowaluty / Cupsell - Pszczelarz - 12-11-2017 17:23

Kilka lat już Smile
__________________________
Jeśli do mnie piszecie proszę wyczyścić skrzynkę, ponieważ nie mogę wysłać porady Sad


RE: Wykaz zarobków. Kryptowaluty / Cupsell - Pszczelarz - 13-11-2017 07:27

Mój plan jest taki, aby stworzyć w PDF poradnik dla Cupsella i dlatego potrzebuje waszej pomocy Smile
Jeśli możecie to piszcie do mnie priv pytania odnośnie cupsell Smile nawet najgłupsze Tongue
Oczywiście nadal pomagam indywidualnie Smile

Cupsell 1580zł
Kryptowaluty 2900zł


RE: Wykaz zarobków. Kryptowaluty / Cupsell - Captain - 13-11-2017 11:24

Cytat:Moją główną zasadą jest, aby nie oszukiwać ludzi, ponieważ wolę mieć mniej i spać spokojnie (sub sms itp.)

Dobra zasada, nie sztuką jest zarobić pieniądze oszukując ludzi. Ale taki zarobek to zarobek z którego można się tylko wstydzić i który stale gdzieś tam w podświadomości będzie ciążył. Dumnym można być z pieniędzy zarobionych uczciwie, nawet jeśli nie są to wielkie pieniądze. Osoba która zarobiła uczciwie 1000zł zasługuje na dużo większy szacunek niż taka która nieuczciwie zarobiła 10 tysięcy.
Bo ważniejsze od tego ile zarabiasz, jest to jak zarabiasz.


Ale dobra, wystarczy już tego natchnionego pisania tutaj Idea , tak czy siak powodzenia! Wink


RE: Wykaz zarobków. Kryptowaluty / Cupsell - Pszczelarz - 13-11-2017 13:09

(13-11-2017 11:24)Captain napisał(a):  
Cytat:Moją główną zasadą jest, aby nie oszukiwać ludzi, ponieważ wolę mieć mniej i spać spokojnie (sub sms itp.)

Dobra zasada, nie sztuką jest zarobić pieniądze oszukując ludzi. Ale taki zarobek to zarobek z którego można się tylko wstydzić i który stale gdzieś tam w podświadomości będzie ciążył. Dumnym można być z pieniędzy zarobionych uczciwie, nawet jeśli nie są to wielkie pieniądze. Osoba która zarobiła uczciwie 1000zł zasługuje na dużo większy szacunek niż taka która nieuczciwie zarobiła 10 tysięcy.
Bo ważniejsze od tego ile zarabiasz, jest to jak zarabiasz.


Ale dobra, wystarczy już tego natchnionego pisania tutaj Idea , tak czy siak powodzenia! Wink

Dziękuje za miłe i motywujące słowa Smile


RE: Wykaz zarobków. Kryptowaluty / Cupsell - lycho - 03-12-2017 14:11

A tak od kuchni. Naprawdę jesteś pszczelarzem ?Big Grin


RE: Wykaz zarobków. Kryptowaluty / Cupsell - Zgrywus - 04-12-2017 14:52

(13-11-2017 07:27)Pszczelarz napisał(a):  Mój plan jest taki, aby stworzyć w PDF poradnik dla Cupsella i dlatego potrzebuje waszej pomocy Smile
Jeśli możecie to piszcie do mnie priv pytania odnośnie cupsell Smile nawet najgłupsze Tongue
Oczywiście nadal pomagam indywidualnie Smile

Cupsell 1580zł
Kryptowaluty 2900zł

Jak idzie poradnik ? Big Grin Czuć już święta na cupsell ? Big Grin


RE: Wykaz zarobków. Kryptowaluty / Cupsell - Pablinho - 05-12-2017 17:06

Można wiedzieć jakie rzeczy sprzedajesz na Cupsell ? Chodzi mi czy są to jakies proste pomysły z twoją autorską grafiką np. na koszulkach czy może robisz ubrania opierając się na obenych trendach w internecie ?


RE: Wykaz zarobków. Kryptowaluty / Cupsell - fluorek - 27-12-2017 17:27

I co dalej z dziennikiem ?