Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Broker ogłoszeń o pracę - ibroker.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Broker ogłoszeń o pracę - ibroker.pl (/Temat-Broker-ogloszen-o-prace-ibroker-pl-152189)



Broker ogłoszeń o pracę - ibroker.pl - rachman - 09-11-2017 23:39

Polecam współpracę z programem partnerskim brokera ogłoszeń o pracę: ibroker.pl

Program polega na pozyskiwaniu nowych użytkowników dla serwisu. Za każdego nowego użytkownika zarejestrowanego w panelu wydawcy otrzymasz 25% od zarobków wydawcy w momencie kiedy on zgłosi wypłatę oraz 25% od pierwszego zamówienia złożonego przez klienta i 5% od każdego następnego zamówienia w przeciągu 12 miesięcy.

W panelu Wydawcy możesz dodać swoje serwisy www, blogi, fora... Po wstawieniu na nie boksów wyświetlających zajawki ogłoszeń zarabiasz aż 20 groszy za kliknięcie w ogłoszenie.

Pozyskując Pracodawców poszukujących pracowników lub Wydawców boksów, masz do wykorzystania linki tekstowe, bannery, mailingi.

Serwis istnieje od 2009 roku. Minimum do wypłaty: 150 zł brutto.

Czysty link: https://ibroker.pl
Ref link (dziękuję): http://adserver.ibroker.pl/partner/publisher/MTU2YTgzOGViMF84NTdlYzYyY2I0


RE: Broker ogłoszeń o pracę - ibroker.pl - radek0389 - 09-11-2017 23:45

Miałem z nimi krótką przygodę kilka lat temu, jak wygenerowałem kwotę do wypłaty, to dostałem info, że ruch słabo konwertował i nie wypłacili mi prowizji.
Nie polecam.


RE: Broker ogłoszeń o pracę - ibroker.pl - rachman - 09-11-2017 23:50

@radek0389 serio? Ruch miałeś naturalny? Nie spotkałem się jeszcze z taką opinią. No, ale warto brać to pod uwagę. Zobaczymy jak u mnie pójdzie. Dzięki za info Smile


RE: Broker ogłoszeń o pracę - ibroker.pl - radek0389 - 10-11-2017 00:11

Miałem taką sytuację, z 5 lat temu, dlatego zraziłem się do działania tam. Rozliczenie w CPC, ruch naturalny, narzekali na ilości zgłoszeń o pracę w stosunku do kliknięć.


RE: Broker ogłoszeń o pracę - ibroker.pl - rachman - 10-11-2017 16:29

No z tym nie da się dyskutować za bardzo, nie da się udowodnić naturalności ruchu czy wpływać na to czy ktoś zdecyduje się złożyć aplikację. Ja raczej skupiam się na pozyskiwaniu wydawców i pracodawców - tu nie ma takiego ryzyka. Albo ktoś działa albo nie Wink


RE: Broker ogłoszeń o pracę - ibroker.pl - wafelek - 07-12-2017 22:03

Z ciekawości idzie coś na tym zarobić?


RE: Broker ogłoszeń o pracę - ibroker.pl - rachman - 08-12-2017 12:09

@wafelek ludzie klikają w ogłoszenia o pracy, grosze wpadają ale zobaczymy na ile wartościowy to ruch przy wypłacie Wink


Broker ogłoszeń o pracę - ibroker.pl - Hybrid1990 - 14-06-2021 14:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.