Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak szybko rozwinąć konto Snapchat - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak szybko rozwinąć konto Snapchat (/Temat-Jak-szybko-rozwinac-konto-Snapchat-152183)

Strony: 1 2 3


RE: Jak szybko rozwinąć konto Snapchat - adam064732 - 09-11-2017 23:33

Również nie zarabiałem na snapie więc poradnik się przyda Wink


RE: Jak szybko rozwinąć konto Snapchat - Guxinimod - 10-11-2017 16:00

No i co z tego całego rozwinięcia konta? Jak teraz na tym zarobić?


RE: Jak szybko rozwinąć konto Snapchat - Miedziany - 10-11-2017 16:15

(10-11-2017 16:00)Guxinimod napisał(a):  No i co z tego całego rozwinięcia konta? Jak teraz na tym zarobić?

Sposobów jest masa Big Grin Wystarczy pomyśleć pokerface


RE: Jak szybko rozwinąć konto Snapchat - twardy - 10-11-2017 17:21

Korzystasz z jakichs programow do wrzucania fotek z galerii? Mozesz cos polecic? Emulator daje rade?


RE: Jak szybko rozwinąć konto Snapchat - $Kamil$ - 10-11-2017 17:56

zrób snapa np: ściany a potem nałóż na niego zdjęcie z galerii Lol


RE: Jak szybko rozwinąć konto Snapchat - Hoolig4n - 10-11-2017 22:13

(10-11-2017 16:00)Guxinimod napisał(a):  No i co z tego całego rozwinięcia konta? Jak teraz na tym zarobić?

Przecież to poradnik pod tytułem "jak szybko rozwinąć konto na snapie", a nie "jak zarabiać na snapie" facepalm


RE: Jak szybko rozwinąć konto Snapchat - Szefu91 - 11-11-2017 17:13

W Emulatorze to w ogóle odpada chyba, bo nie można tam wejsc w "camera roll", a przynajmniej ja tego nie rozkminiłem. Źródła aparatu też raczej nie da się zmienić, bo snapchat nawet o to nie pyta, więc nie mamy możliwosci sciągnąć jakiegoś programu, który będzie udawał nasz aparat, a w rzeczywistosci będzie robił screenshoty, dzięki czemu możnaby zrobić screena fotki z naszej galerii i bam, mamy live snapa.

Można też tworzyć własne "naklejki" dodajesz snapa z galerii, wycinasz go i zapisujesz jako nalepke, potem jak ktoś już wyżej napisał, robisz snapa sciany i podczas edycji przed wysłaniem, nakładasz własną nalepkę, ale ten sposób jest dla ludzi z rysikami ( Lol ) albo dla bardzo cierpliwych, bo ja sam probowałem wyciąć idealnie zdjęcie i po 10 próbach odpusciłem Smile

Znam szybki i łatwy sposób na wrzucanie fotek z galerii na my story, tak by wyglądały jak realne snapy sprzed kilku sekund, choć wydaje mi się, że w tym środowisku to raczej powszechna wiedza Smile

Jak ktoś chce to PW.


RE: Jak szybko rozwinąć konto Snapchat - Wojtek574 - 12-11-2017 17:02

Dodam od siebie ze można w Google wpisać Snapchat username i jest kilk stron gdzie można dodać swojego snapa i ludzie będą dodawać lub samemu można dodawać przez emulator idzie szybciej tylko zaznaczasz ctrl c > ctrl v >dodaj i od nowa


RE: Jak szybko rozwinąć konto Snapchat - passion - 14-11-2017 23:26

Na pewno się przyda, bo parę dni temu znalazłem serwis, dzięki któremu możemy zarabiać na Snapchacie, repik leci Smile

I dla kolegi wyżej też repik za dodatkową dawkę wiedzy


RE: Jak szybko rozwinąć konto Snapchat - Guxinimod - 08-01-2018 22:44

(10-11-2017 22:13)Hoolig4n napisał(a):  
(10-11-2017 16:00)Guxinimod napisał(a):  No i co z tego całego rozwinięcia konta? Jak teraz na tym zarobić?

Przecież to poradnik pod tytułem "jak szybko rozwinąć konto na snapie", a nie "jak zarabiać na snapie" facepalm

Jednak jakby nie patrzeć znajduje się on w dziale Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet i nie ma w tym temacie nic na temat zarabiania na takowym koncie Smile