Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
seo + yt = Dziennik zdeterminowanego ziomka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: seo + yt = Dziennik zdeterminowanego ziomka (/Temat-seo-yt-Dziennik-zdeterminowanego-ziomka-152176)

Strony: 1 2


seo + yt = Dziennik zdeterminowanego ziomka - UwazajSobie - 09-11-2017 12:59

Witajcie. Postanowiłem założyć ten dziennik z prostej przyczyny - Jeśli mi się uda posłuży komuś, kto w przyszłości będzie szukał tego typu zarobków. Widziałem na forum tematy dotyczące PPI i nie ukrywam, że chciałbym zacząć właśnie się poruszać w tej materii. Na seo się ODROBINE znam, na Yt i jego algorytmie już niekoniecznie. Szukam kogoś kto mógłby mi pomóc w temacie i po prostu ze mną porozmawiać - W zamian... Zawsze musi być cos w zamian - Dam refa. Czy to wystarczy? Nie wiem, wiem, że szybko się ucze i jeśli znajdzie się ktoś kto mnie poprowadzi na pewno na tym nie straci. Nie ukrywam, ze pije tutaj do starych wyjadaczy, którzy wiedzą jak to ugryźć. Na początku tego roku udało mi się zarobić kilka tysięcy złotych na SEO, oto dowód:


Myślę, że aktualizacja raz na tydzień będzie dobrym pomysłem z racji tego, że z czasem częściej zazwyczaj nie będzie mi się chciało, nawet jeśli wydaje mi się teraz, że będzie inaczej.

Co dzisiaj zrobiłem? Przede wszystkim wykupiłem hosting i domene. Czy jeszcze coś zrobię? Zanosi się na to, że tak, ponieważ jak już sam tytuł mówi - Jestem wręcz obrzydliwie zdeterminowany.

Pozdrawiam P.


RE: seo + yt = Dziennik zdeterminowanego ziomka - passion - 09-11-2017 13:15

Zdjęcie jest strasznie słabej jakości, chyba że tylko mi się tak wyświetla.

Tak czy siak powodzenia.


RE: seo + yt = Dziennik zdeterminowanego ziomka - UwazajSobie - 10-11-2017 11:31

Już poprawiłem, mea culpa.


RE: seo + yt = Dziennik zdeterminowanego ziomka - UwazajSobie - 12-11-2017 09:57

Witajcie

Słowem wstępu: Wpisy miały być co tydzień, natomiast nie mogłem się powstrzymać przed zapisaniem postępów, więc oto kolejny wpis w którym to przede wszystkim skupiam się raczej na niuansach - To one gwarantują sukces.


No właśnie, tak sobie myśle, że skoro już ruszyłem swoje cztery litery po dolary to wypada zrobić to już dobrze.
Postawiłem wordpressa na swoim hostingu, kupiłem ciekawą domene, nawet przerobiłem logo na swoje potrzeby. (nie jestem wirtuozem
grafiki, ba nawet nie jestem JAKIKOLWIEK w tym temacie więc nie ukrywam, że było ciężko)

Dodałem też pierwszy post z grą do pobrania, t.j. pełną wersją. Całkiem się wysiliłem - 1300 wyrazów, oczywiście in english,
kilka obrazków żeby się zbyt nudno nie czytało opatrzone "altem". Podpiąłem już tam cinstaller, na razie nawet nie zaglądam,
tylko pracuje dalej.

Kolejną rzeczą którą wyczytałem i zrobiłem to podpięcie search console - strona jest m.in. z h@ckami więc jak wyłapie
filtr od google to będzie wiadomo, bo zostane o tym poinformowany przez gugla. Oczywiście zakładam, że tak nie będzie
ale przezorny zawsze ubezpieczony.

Założyłem konto YT do wrzucania pierwszych filmów, które po prostu zapitole i lekko przerobie.

Nadal szukam kogoś, kto mnie nakieruje, podpatrzy, podpowie a tymczasem STAY TUNED.


RE: seo + yt = Dziennik zdeterminowanego ziomka - mahuzz - 12-11-2017 10:28

Cytat:Kolejną rzeczą którą wyczytałem i zrobiłem to podpięcie search console - strona jest m.in. z h@ckami więc jak wyłapie
filtr od google to będzie wiadomo, bo zostane o tym poinformowany przez gugla. Oczywiście zakładam, że tak nie będzie
ale przezorny zawsze ubezpieczony.
Jeśli nie nawaliłeś tagów i nie nawalisz linków to możesz spać spokojnie Smile


RE: seo + yt = Dziennik zdeterminowanego ziomka - UwazajSobie - 12-11-2017 11:58

(12-11-2017 10:28)mahuzz napisał(a):  
Cytat:Kolejną rzeczą którą wyczytałem i zrobiłem to podpięcie search console - strona jest m.in. z h@ckami więc jak wyłapie
filtr od google to będzie wiadomo, bo zostane o tym poinformowany przez gugla. Oczywiście zakładam, że tak nie będzie
ale przezorny zawsze ubezpieczony.
Jeśli nie nawaliłeś tagów i nie nawalisz linków to możesz spać spokojnie Smile

Kwestia tagów tyczy się tylko h@cków czy też pełnych gier do pobrania ? Pojedynczych podstron czy calego serwisu? W sensie filtr otrzymuje serwis, czy pojedyńcze podstrony owego serwisu?


Kolejna bardzo ciekawa kwestia - mój film na YT który wisi od 2016 roku nie przyniosł żadnego leada, dzisiaj tam zaglądam i no, co zrobić mój błąd nie dodałem tam żadnych tagów. Dodałem dzisiaj tagi i sie okazało, że mój film jest top 5 na całkiem sporych frazach, dodałem link z cinstallera skrócony w bit.ly Powinien się tam zrobić całkiem spory ruch - przydałby mi się ktoś, kto pomentoruje, potem będziecie pluć sobie w brode, że zarabiam po 1000$ dziennie i będziecie mówić "mogłem być jego mentorem". Jak na razie dostałem tylko propozycje za pieniądze. W sensie, mam zapłacić za bycie uczniem. Pojętny uczeń + dobra kaska za refa wydaje mi się powinna wystarczy jako zapłata. To jak, ktoś chętny?


RE: seo + yt = Dziennik zdeterminowanego ziomka - UwazajSobie - 20-11-2017 18:13

Chętnych brak a ja się głowie nad nową kwestią. Wrzuciłem film z h@ckiem, ustawilem na niepubliczny. Nabilem troche lajków, komentów i wyświetleń, zmieniłem na publiczny, nawet wpadły dwie instalacje jedna za 0,5$ i jedna za 0,01$ - pierwsze koty za płoty. No to myśle sobie wrzucam drugi film. Ustawiam na niepubliczny podjarany, że jakaś instalacja już była a po pięciu minutach ostrzeżenie od YT i film zablokowany. Co może być przyczyną? Nie mam pojęcia, oba filmy wstawiłem tak samo. Ktoś chętny do poratowania radą?


RE: seo + yt = Dziennik zdeterminowanego ziomka - passion - 20-11-2017 18:40

@wyżej
Filmy wrzucane na tym samym kanale?


RE: seo + yt = Dziennik zdeterminowanego ziomka - UwazajSobie - 20-11-2017 18:45

@passion no na tym samymw odstepie 48h +/-


RE: seo + yt = Dziennik zdeterminowanego ziomka - passion - 20-11-2017 18:48

@wyżej
Możesz zawsze napisać na support YT, nie gwarantuję, że odpiszą, ale warto spróbować.