Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie strony - low competition kw - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Pozycjonowanie strony - low competition kw (/Temat-Pozycjonowanie-strony-low-competition-kw-152173)

Strony: 1 2


RE: Pozycjonowanie strony - low competition kw - churel - 29-11-2017 16:08

(29-11-2017 05:36)VNMX. napisał(a):  
(28-11-2017 16:13)churel napisał(a):  
(09-11-2017 02:19)VNMX. napisał(a):  Cześć!

Na pozycjonowaniu znam się, prawie w ogóle. Podpowiedziałby mi ktoś w jaki sposób manualnie wybić stronę na low competition keywords? Konkurencja jest bardzo niska, możliwości zysku ogromne, ale na SEO się nie znam. Strona zoptymalizowana, itd. Tylko jak ją wybić? Interesowałoby mnie na razie manualne działanie, bez dokładania ogromnego nakładu finansowego. Z góry dzięki za porady, chętnie nauczę się czegoś nowego.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Najpewniejsze są PBN-y ewentualnie szukaj Miejscówek które mają moc, ale obecnie o takie nie jest tak prosto ;p
co do pbn Przeczytaj najpierw to : https://diggitymarketing.com/expired-domain-test/
Okej, czyli szukanie domen, kupno, czekanie, i potem linkowanie?

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka
Ewentualnie możesz szukać Rankujących miejscówek, ale to już jest wyższa zabawa.

Tutaj daje przykład :
[Obrazek: rank.png]

Na czerwono domeny niby mocno podlinkowane. Jedna domena z top5 jest moja i zaręczam ci że ahrefs nie dużo minął się z prawdą góra o 2-3RD a piszę to ponieważ ktoś może mi zarzucić ze strony są linkowane z PBN których ahrefs nie wyłapie bo mają blokadę.


Pozycjonowanie strony - low competition kw - VNMX. - 29-11-2017 16:10

Ale na tych expired trzeba odbudować content który tam wcześniej był i tak dalej? Czy jak?

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka


RE: Pozycjonowanie strony - low competition kw - master4 - 29-11-2017 23:05

Pierwszym krokiem jest optymalizacja witryny, dobre teksty,słowa kluczowe, tagi, opisy obrazków, szybkość działania strony, widok mobilny. Są różne narzędzia do sprawdzania też kodu. Jeśli to wszystko wykonałeś i masz wysokie wyniki to polecam poradniko dziennik użytkownika vasaki, " Tutorial Czyli wybijamy Resident Evil VII Biohazard by Panda". To pomoże Ci zwiększyć wiedzę, ważne żebyś też poszukał dodatkowych informacji miejsc do linkowania/robienia zaplecza.