Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BTC Program do którego na pewno warto dołączyć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BTC Program do którego na pewno warto dołączyć (/Temat-BTC-Program-do-ktorego-na-pewno-warto-dolaczyc-152159)

Strony: 1 2


BTC Program do którego na pewno warto dołączyć - koneser00 - 08-11-2017 15:48

[Obrazek: HZQTcfB.jpg]

Projekt, który ci proponujemy to BitcoinQ.
Pewnie od razu nasuwa ci się myśl “znowu jakiś program na którym stracę"
Nic bardziej mylnego. A Dlaczego?
Po pierwsze działamy jako zespół. Wszyscy działają dla wspólnego dobra. Wstawiamy posty, komentujemy i lajkujemy. Pomagamy sobie w rozmowach z osobami zainteresowanymi i przy rejestracjach.
Po drugie mamy cykliczne szkolenia, wsparcie liderów oraz admina.
Po trzecie opracowaliśmy system dzięki któremu wszyscy zarobią. Nie ma rejestracji z własnego reflinka! Rejestrujemy po kolei wg listy. Jest to żelazna zasada do której wszyscy się stosują.
Po czwarte mamy czat na skype gdzie komunikujemy się ze sobą. Dzięki temu ma się szybką pomoc w razie potrzeby.
Co do samego projektu to mamy trzy jego części:
Basic - wejście 0.005 btc - w tej części są 4 stoły po 2 osoby każdy. Po zamknięciu tego cyklu otrzymujemy 0.08 btc z czego 0.05 btc idzie na awans do następnej części projektu , 0,01 przeznaczone jest na dwa klony które wracają na pierwszy stół(są to automatycznie Twoi poleceni) i zostaje nam 0.01 które przeznaczamy na dodatkowe dwa reinwesty.
Dodatkowo po zamknięciu cyklu system sam stawia dodatkowego klona na początek basic.
VIP - automatyczne przejście z Basic lub bezpośrednie wejście w system dwójkowy kwota 0.05 btc.
Tutaj mamy 4 poziomy i na każdym po 3 stoły.
VIP 1 - zysk pierwszy cykl 0.105 każdy, następny 0.305 plus bonus sponsorski naliczany przy każdym cyklu -0,07
VIP 2 - zysk pierwszy cykl 0.6 każdy następny 1,2 plus bonus sponsorki naliczany przy każdym cyklu - 0.28
VIP 3 - zysk pierwszy cykl 1.9 każdy następny 3,7 plus bonus sponsorki naliczany przy każdym cyklu - 0,84
VIP 4 - zysk 11,2 plus bonus sponsorki naliczany przy każdym cyklu - 2,52
Każdy poziom VIP tworzy nam konta na ostatnim etapie BitcoinQ - łącznie 29 klonów.
BitcoinQ- to ostatni etap projektu. Tutaj przechodzimy automatycznie z VIP tworzą nam się konta w nim z poszczególnych poziomów VIP i tutaj do zgarnięcia jest aż 68 btc Smile


Na pewno teraz myślisz na tym się nie da zarobić ale tak chyba każdy myśli na samym początku zapraszam Cię na priv a w ciągu następnego miesiąca przekonasz się, że można, fajne jest to, że nie musisz posiadać żadnych specjalnych umiejętności informatycznych. Program jest dla zwykłego Kowalskiego jak i również dla zaawansowanego użytkownika. Polecam ten program z całą odpowiedzialnością


[Obrazek: f3yE7eJ.jpg]

Zdjęcia zarobków nie tylko moich.

[Obrazek: EgYUg5b.jpg]
[Obrazek: 9pGffSC.jpg]
https://i.imgur.com/t1CasA3.jpg

Dlaczego warto dołączyć ? Głownym plusem jest to, że mamy ciągły kontakt z założycielką programu stosuje się do naszych pomysłów i tworzymy zgrany zespół.

[Obrazek: zjksxvE.jpg]

Pamiętaj o tym!!



RE: BTC Program do którego na pewno warto dołączyć - Tidus - 08-11-2017 16:20

Chyba źle to rozumiem, bo mi to wygląda na piramidę finansową.
Wpłacam 0.005 btc z czego mam 0.08 ktore jest przeznaczane na cośtam i zostaje mi 0.01 ktore reinwestuje i znowu to samo?


RE: BTC Program do którego na pewno warto dołączyć - koneser00 - 08-11-2017 16:26

(08-11-2017 16:20)Tidus napisał(a):  Chyba źle to rozumiem, bo mi to wygląda na piramidę finansową.
Wpłacam 0.005 btc z czego mam 0.08 ktore jest przeznaczane na cośtam i zostaje mi 0.01 ktore reinwestuje i znowu to samo?

Nie mój drogi to nie jest żadna piramida jedna z moich znajomych Ci to wytłumaczy na skype dokładnie zapraszam Cię po nick do niej na priv podam.


RE: BTC Program do którego na pewno warto dołączyć - pilonek - 09-11-2017 23:24

ile sie wpłaca a ile po jakim czasie sie dostanie ? dziwne to coś i żadnego linku


RE: BTC Program do którego na pewno warto dołączyć - twardy - 09-11-2017 23:31

Po screenach widac, ze to jakas piramidka, hyip, program matrycowy czy inna sekta.


RE: BTC Program do którego na pewno warto dołączyć - rachman - 09-11-2017 23:55

Jaki tu towar lub usługa występuje? Nie widzę ale może za szybko czytałem...
Jeśli go brak to ZWYKŁA PIRAMIDA FINANSOWA.


RE: BTC Program do którego na pewno warto dołączyć - antykt - 10-11-2017 07:43

dokładnie co sprzedajesz???


RE: BTC Program do którego na pewno warto dołączyć - Resick - 10-11-2017 12:49

Skoro nie ma produktu to jest po prostu piramida.Lepiej już nic nie mów,jak masz kłamać,że tak nie jest.


RE: BTC Program do którego na pewno warto dołączyć - koneser00 - 10-11-2017 15:20

(09-11-2017 23:55)rachman napisał(a):  Jaki tu towar lub usługa występuje? Nie widzę ale może za szybko czytałem...
Jeśli go brak to ZWYKŁA PIRAMIDA FINANSOWA.

Powiem to ostatni raz to nie jest żadna piramida !

I jak nie doczytaliście napisalem więcej info na priv !


RE: BTC Program do którego na pewno warto dołączyć - Krakersik - 10-11-2017 16:24

Kurde te ambergoldy jak grzyby po deszczu wyrastają Big Grin