Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co na pierwszy samochód? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Co na pierwszy samochód? (/Temat-Co-na-pierwszy-samochod-152151)

Strony: 1 2


Co na pierwszy samochód? - adi_hq - 08-11-2017 11:45

Siemka,
Co polecicie na pierwszy samochód? Do około 5 tyś, i małym silnikiem bo dzisiejsze ceny ubezpieczeń to masarka!
(Nie nie wezmę na kogoś kto ma zniżki bo ojciec boi się, że straci je przezemnie xD)
Myślałem nad ALFA 147. 1.6 TS


RE: Co na pierwszy samochód? - toms - 08-11-2017 11:50

Omijaj marki premium, duże pojemności, a ceny będą rozsądne i zbliżone do siebie. Oczywiście nie ubezpieczaj byle gdzie, tylko zrób wcześniej kalkulacje w kilku firmach, bo różnica w cenach może zaskoczyć Smile

[Obrazek: rednie-ceny-_OC-wed_ug-marek-samochod_w-...-mfind.png]


RE: Co na pierwszy samochód? - adi_hq - 08-11-2017 11:54

(08-11-2017 11:50)toms napisał(a):  Omijaj marek premium, dużych pojemności, a ceny będą rozsądne i zbliżone do siebie.

[Obrazek: rednie-ceny-_OC-wed_ug-marek-samochod_w-...-mfind.png]

Właśnie myślałem nad czymś do max 1.6, na razie najbardziej przydała mi do gustu alfa 147, na drugim miejscu peugot 206


RE: Co na pierwszy samochód? - Stworkowaty - 08-11-2017 12:40

Posiadam Opel Astra G Hatchback 1.6 benzyna 101km 2002r, tanio, ekonomicznie, jestem zadowolony..

I idealnie mieści się w cenie Smile


RE: Co na pierwszy samochód? - wrzochal11 - 08-11-2017 13:18

Coś z japońskich marek bym polecał.
np. Honda Civic (tylko w dobrym stanie), albo jakąś Toyotę Corollę.

Ceny ubezpieczeń to faktycznie masakra. Co ciekawe czasami są takie możliwości, że stając się klientem jednej firmy, możemy mieć taniej ofertę tej drugiej, ja kiedyś tą zależność wykorzystałem właśnie to ubezpieczenia auta.
Czyli stałem się klientem mBanku, po prostu założyłem tam konto bankowe (nie brałem do niego karty, żeby mieć je za darmo i nie generować sobie kosztów). Jak już byłem klientem mBanku, to mogłem skorzystać z oferty ubezpieczalni AXA na dużo lepszych warunkach (tak się AXA dogadała z mBankiem). Co ciekawe można było sobie nawet rozłożyć płatności na 12 rat.. dla mnie dobra opcja.
Akurat to było dla mnie najatrakcyjniejsze rozwiązanie. Nie mówię, że zawsze to będzie najlepsza opcja, ale warto szukać takich rozwiązań, czyli stać się klientem firmy X, po to żeby mieć coś dużo taniej w firmie Y. Jak oferta firmy X nic nie kosztuje, to warto z niej skorzystać, ponieważ oferta firmy Y nas interesuje.. bo jest atrakcyjna Smile

Jeszcze jak jesteśmy w jakiejś sieci afiliacyjnej, to też możemy pare złotych zarobić za polecenie tych produktów z których i tak byśmy skorzystali, a że są w danej sieci, to "kupujemy je od siebie". Można też dodatkowo parę leadów zgarnąć za samo wysłuchanie oferty u konkurencji.. Korzystać z nich nie musimy, żeby zarobek był (rozliczenie CPL tak działa).. ale zainteresowani faktycznie jesteśmy.

Podumowując? No tych kilka stówek można na ubezpieczeniu zaoszczędzić Smile


RE: Co na pierwszy samochód? - Pocket - 08-11-2017 13:34

Chłopie tylko nie bierz TWINSPARKA bo wiecej na lawecie przejedziesz niż na drodze tym autem Smile znajomy miał 2.0 Twinsparka tylko ze edycja quadrifoglio = niby wiecej warta, a sprzedal wkoncu za 800zl Smile
Peugeoty to super auta dla poczatkujacych tanie w eksploatacji itp
Moim pierwszym autem byl Peugeot 307cc cabrio 1.6 benz lpg


RE: Co na pierwszy samochód? - HYIPRoulette - 19-12-2019 10:24

Ja polecam markę saab


RE: Co na pierwszy samochód? - Leviss - 19-12-2019 13:22

Ja polecam markę Merc


RE: Co na pierwszy samochód? - Krypto - 19-12-2019 18:58

Moje pierwsze auto to BMW E46 w sedanie, polecam! Od roku wymienilem tylko amortyzatory.


RE: Co na pierwszy samochód? - radekx662 - 19-12-2019 23:12

BMW E39 2.0L najtaniej wyliczone w puktach 1900 zł , na internecie 1700 około , mam yanosik i oni też szukają upezpieczenie za ciebie po stylu jazdy i wyszlo 900 zł rozbite na 12 rat po 90 zł bez zadnych prowizji , wszystko gra policja złapała ,nie bylo problemu tylko mowiłem ze kupiłem przez internet i nie mam papierka przy sobie ale teraz obowiazku nie ma żeby go miec