Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp (/Temat-Potrzebne-w-miare-ogarniete-serwisy-CPA-PPA-CPM-itp-152150)

Strony: 1 2 3


RE: Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp - broofie - 08-11-2017 21:34

(08-11-2017 14:27)khryme napisał(a):  Serwisem CPA który pasuje do punktów 2, 4, 5, 6 jest CPAgrip.
Na CPAgrip zarabiam od prawie 3 lat. Polacy dostają oferty związane z SubSMS i SMS Premium, tak samo jak większość świata. Natomiast Amerykanie oraz Brytyjczycy dostają oferty związane z podaniem e-maila i adresu.
Wypłaty NET30 od 50 dolarów/mies, NET15 od 500 dolarów/mies oraz NET7 od 1000 dolarów/mies
Możliwa wypłata na Paypal, Payoneer, Konto bankowe (amerykańskie)

http://www.cpagrip.com
https://www.cpagrip.com/admin/panels_register.php?ref=49672

Po zarejestrowaniu z reflinka mogę pomóc ogarnąć oferty oraz wyjaśnić działanie content/url lockerów.
Dodam też że oferty e-mail submit zaczynają się od stawki 1,73 dolara aż po 2,43 dolara, a jeśli chodzi o polaków to stawki za sub sms wynoszą od 1,33 dolara do 3,46 dolara (aktualnie) lecz często są aktualizacje ofert, i jeszcze nie dawno stawka za polski lead wynosiła 6 dolarów. Dlatego ważne jest zoptymalizowanie ofert.

A jeśli chodzi o różnicę CPA a PPA, to różnica jest taka, że w CPA są jeszcze oferty darmowe (jak e-mail submit lub pobranie aplikacji)
Tyle, ze konwersja na e mail submit jest tragiczna. Wynika z tego, ze o ile same serwisy nie tna to reklamodawcy musza i to dosc intensywnie.

No chyba, ze jest tutaj ktos kto zarabia na e mail submit
i ma konwersje powyzej 10% to niech sie pochwali Wink


RE: Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp - Blasterm92 - 08-11-2017 22:49

Mi się po prostu wydawało że łatwiej jest zaliczyć leada z email submit niż z sub sms, bo mało kto wysyłą sms a maila to daje każdy Lol

Czyli to przez was musiałem czasem czyscic kompa ccleanerem pokerface


Wracając do tematu to wychodzi na to że jeśli chodzi o ruch desktopowy to cpagrip, jeśli mobilny to ogads, natomiast jeśli o cpi chodzi to cinstaller,tak?
A co z takimi serwisami jak np cpa lead, cpa build, lead network leadmore itp? nie sa warte swojej uwagi bo te które był wcześniej wymienione w tym temacie po prostu sa lepsze, wyplacalne i nie warto zwracac uwagi na inne, czy dobrze rozumiem ?
A jeśli chodzi o typowy serwis ppa, np sharecash ? on tez ma w swoich uslugach wylacznie premium sms?


RE: Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp - khryme - 08-11-2017 23:02

Z innych serwisów cpa nie korzystałem Wiec się nie wypowiem, ale serwisy PPA oferują jedynie sub SMS i SMS Premium, ewentualnie potwierdzenie karty kredytowej, nie znajdziesz tam ofert typu e-mail submit lub pobieranie aplikacji


RE: Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp - Blasterm92 - 08-11-2017 23:07

a na ogads jest cos takiego jak content locker, trzeba wypelnic jedna oferte by odblokować content, czyli jak ktos chce pobrać plik a ja go zablokuje content lockerem, i ta dana osoba bedzie musiala wypelnic ta oferte, a ja za to mam hajs tak?


RE: Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp - twardy - 08-11-2017 23:18

Tak.


RE: Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp - Blasterm92 - 08-11-2017 23:36

No to o takie coś mi ciągle chodziło ludzie... Tongue a wy mi tylko ze sms premium i wszystko, dopiero sie wdrażam w zarabianie w internecie i nie znam wszystkich pojęć, a dużo jest za wypełnienie takiej oferty content locker bądź captcha locker? domyślam się że to są sprawy groszowe ale nigdzie nie mogę znależć informacji na ten temat


RE: Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp - twardy - 08-11-2017 23:42

W zaleznosci od kraju, jakies Indie czy inne gownokraje to za leada kilka centow. Z tego co widze na ogads to za leada z USA ~60 centow. Biorac pod uwage, ze te oferty sa darmowe to i konwersja potrafi latac w okolicach 50%.


RE: Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp - Blasterm92 - 08-11-2017 23:45

A mógłbys mi powiedzieć gdzie to sprawdziłeś? bo przeszukałem całe ogads i nic nie widzę na temat tych stawek. Ale dzięki za pomoc, macie chłopaki reputy Smile

Dobra to juz mam na oku większość serwisów z których będę korzystał, zostało mi tylko do wybrania CPM, a z tym podobno najgorzej


RE: Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp - twardy - 08-11-2017 23:47

W zakladce "All Offers".


RE: Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp - Blasterm92 - 08-11-2017 23:57

U mnie w zakładce All Offers nie ma nic o captchy ani content lockerze, jedynie pin i 6 innych kategorii, email, lead itp
Już mniejsza o to, jutro może gdzieś to znajdę bo dziś juz muszę lecieć. Jeszcze raz dzięki za pomoc i pozdrawiam.